Whatsapp Hack-No Root&Mac Change&Delete Your WP (Yeni) //By Okeans

Okeans

Katılımcı Üye
6 Ağu 2015
618
0
Nereye....
Öncelikle ellerine sağlık uğraşmışsın konu açarak ama şöyle bir sorun var ;

Bu anlattığın yöntemi yapınca orjinal telefondaki whatsapp da uyarı geliyor hemen başka bir telefonda numaranız kullanılıyor doğrulamak ister misiniz diye. Elemanda tekrar hemen doğrulama yaparak bu sefer bizim kullandığımız disa uygulamasında ise Mesaj gönderdiğinizde "sending" de kalacaktır mesaj gitmeyecektir.. O yüzden boşuna ümitlenmeyin arkadaşlar piyasada androrat dolu onlarla uğraşın .ayrıca mac adresini aynı yapsam olmazmı diyenlere de cevap vereyim hepsi hikaye

hızlı olacaksın :D

Agent99

Katılımcı Üye
4 Şub 2015
741
0
Remote Admin
Öncelikle ellerine sağlık uğraşmışsın konu açarak ama şöyle bir sorun var ;

Bu anlattığın yöntemi yapınca orjinal telefondaki whatsapp da uyarı geliyor hemen başka bir telefonda numaranız kullanılıyor doğrulamak ister misiniz diye. Elemanda tekrar hemen doğrulama yaparak bu sefer bizim kullandığımız disa uygulamasında ise Mesaj gönderdiğinizde "sending" de kalacaktır mesaj gitmeyecektir.. O yüzden boşuna ümitlenmeyin arkadaşlar piyasada androrat dolu onlarla uğraşın .ayrıca mac adresini aynı yapsam olmazmı diyenlere de cevap vereyim hepsi hikaye

katılıyorum bu yeni bir şey değil
whatsappı silip yeniden yükleyip kurbanın numarasını yazıyorsun ona mesaj gidiyor onu yazıyorsun onun whatsappı kapanıyor üstelik mac adresi fln da hepsi hikaye sadece rat var oda parayla

18 Haz 2009
80
0
iyi güzel de karşı taraf için doğrulama istiyor bir anlamı yok bu şekilde aynı anda açık olması için ne yapmak gerekiyor

cenkerak41

Katılımcı Üye
30 Ağu 2015
528
3
./Crack
Açıklama:
Merhaba Arkadaşlar, bugün tekrar çok güzel bir konu ile beraberim diğer whatsapp hack konularından farklı dünyanın en kolay whatsapp hack yöntemini anlatacağım.

Ne İşe Yarar ?
- İstediğiniz kişinin whatsapp hesabına girebilirsiniz ve siz o kişiymişsiniz gibi dilediğinizi yapabilirsiniz.(Mesajlarını Okumak Onun adına mesaj atmak vb.)

NOT:
- Mobil ile yazdığım için resim kullanmayacağım zaten yöntem basit.
- Dünyanın hiçbir internet sitesindebu yöntem yoktur ve alıntı yapmak YASAKTIR.
- Yöntem kesinlikle denenmiştir ve çalışıyor (Fixlenebilir)
- Denemeden eleştiri yapan arkadaşlara çok sert davranacağım.

Nasıl Yapılır ?
1. Android Telefonunuza BURAYA tıklayarak Disa uygulamasını indiriniz.
2. Kurbanın telefonu yanınızda olsun (Kilit vb. Bilmek gerekmez sadece telefon açık bir şekilde yanınızda dursun.)
3.Disa >Add Service >Seç WhatsApp >İndirmeyi bekle >Restart >Üçgen içinde ünlem butonu >Telefonunuzda WP varsa skip deyin yoksa devam >Bir isim ve Kurbanın telefon numarası >EVET >Kurbanın telefonuna gelen mesajlar kilit açmadan görülebiliyorsa via sms yapın eğer görulmuyorsa via call yapın sms de gelen kodu call da söylenen kodu yazın.
4. Eğer fixlenmediyse Mişyon kompleyt (02.09.2015 denendi çalısıyor)

BiR TEŞEKKÜR VERMESİ NE KADAR ZOR OLABİLİR ?
NOT BÖLÜMÜNÜ OKUMADAN KÖTÜ ELEŞTİRİDE YORUM YAPMAYIN!!

FAYDALI YORUMLAR

Whatsapp, whatsapp hack whatsapp hile whatsapp hileleri whatsfapp downloadindir whatsapp plus latest son version sürüm wp hack wp hile whatsapp karşı tarafın mesajlarını okumak whatsapp başkası adına mesaj gönderme whatsapp sınırsız arama yapmak whatsapp karşı tarafa sızma whatsapp hedef kişiye sızma whatsapp test whatsapp ultra hack whatsapp hacklemek whatsapp yardım whatsapp hack no root whatsapp hack no mac adress change whatsapp+whatsapp ultimate hack w-h-a-t-s-a-p-p--h-a-c-k (#whatsapphack) whatsapp hack

yaptıgında karşı tarafın telinden çıkıyor whatsapp

musileno

Kadim Üye
20 Tem 2007
5,774
3
Kardes normal wp de bunu yyapmak icin mac adress degistirmek gerekiyor diye biliyorum ayrica bu telefona 2 wp kuruyor yani kendi wp nisilmene gerek kalmiyor

Dogrulama sekliyontemi uygularsan bilursun

Dostum ya.. Bir çok kişinin dediği gibi hiç bu uygulamaya gerek yok :)

Okeans

Katılımcı Üye
6 Ağu 2015
618
0
Nereye....
arkadaşlar karşı tarafın uygulamasından çıkıyor falan bunları bende biliyorum sadece sizin wp silmeden hackleme yöntemi

FaTaLTURK

Yeni üye
23 Nis 2015
22
0
Uygulamaya girince topluluk sözleşmesi bölümünde ileriye tıklıyorum please checkbox click yazıyor ama ben bi onay kutucuğu göremedim uygulamaya giriş yapamıyorum yardımcı olabilir misiniz

Ruh

Adanmış Üye
10 Eyl 2015
6,465
45
Merhabalar;

Hedef telefona mesaj gitmeden arama yaparak kod alınabilseydi güzel olurdu. Fakat ilk önce via sms diyerek mesajı göndermeliyiz. Ondan sonra via call seçeneği aktif oluyor.
Ek olarak kendi numaram üzerimden denemiştim. Kendi orjinal whatsappıma giriş yapamamıştım disa olduğu için. Bu şekilde bir sorunla karşılaşan arkadaşlar disayı kaldırınca orjinal whatsappa yeniden numaralarını yazdıklarında sms ve arama yolu ile doğrulama kodu yapamayacaklar 1 saat boyunca whatsapptan o yönden engel yemiş olacaklar. Bunun çözümü için ise whatsappı kaldırıp yeniden yükleyip whatsapp doğrulama ekranına geldiklerinde yine doğrulama hatası aldıklarında whatsappı kapatıp beş dakika sonra whatsappa yeniden girip orda aktif olan doğrulama için "beni ara" ya basarak sorunu çözebilirler. Bastıktan sonra aranacaksınız ve 6 haneli doğrulama kodunu sesli olarak alıp whatsapp ekranında girdiğiniz zaman o bir saatlik doğrulama engelini aşmış olacaksınız. Anlayacağınız hedef telefonun whatsappından çıış yapılmış oluyor. Bu yönden ben pek sevmedim. Çünkü hedef telefon sahibi 1 saat sonunda illa ki whatsappını geri alacaktır.

Teşekkür ederim...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.