Whatsapp Hacklemek ;

MrTimsah

Üye
1 Kas 2009
138
0
Bursa
Arkadaşlar konu başlığında da belirttiğim gibi , bu konuda yardıma ihtiyacım var , karşı tarafdan kod vs. almadan bunu yapabilirmiyim ? Birde resim içerisine kod koymak gibi bir şey buldum ilgili video; https://youtu.be/vglLY-sj-gw?t=2m26s böyle bir konuda yardımcı olabilecek arkadaşlara Teşekkür Ederim.

mykoreis

Üye
5 Tem 2009
68
0
Bunları biliyorum zaten , fakat bunun yöntemleri var , bunları bilen birisini arıyorum bende mesele bu :)

Hedefin kullandığı cihaz İphone ise ne olacak? Androrat önerilemez bu durumda ancak ben whatsappda güzel bir açık buldum(mac adresi olayı değil) çalınması için iyi bir yöntem ancak dahada geliştirilmeli aslında Linuxla birleştirilipde güçlendirilirse facebookdaki sohbet yada skype olursa daha kuvvetli olur bu tür yazışma platformlarından faydalanarak bir kaçda Linuxla manual exploitlemeyi bilen biriyle bu iş gayet iyi ilerlerdi ancak kimseyle işbirliği niyetinde değilim :)

derbeder69

Üye
21 Ara 2013
123
0
istanbul
valla bende bi ara CMR DİE bi program indirmiştim bierden silindi ama şuanda google amcadan bi arayın derim programı masa üstüne kurdugumda adı CMR yazıyordu

fırıldak olmaya gerek yok herşey başladıgı yerde biter ebe tokatı nereye atıyosa imamda pamuğu oraya tıkar :D

MrTimsah

Üye
1 Kas 2009
138
0
Bursa
valla bende bi ara CMR DİE bi program indirmiştim bierden silindi ama şuanda google amcadan bi arayın derim programı masa üstüne kurdugumda adı CMR yazıyordu

fırıldak olmaya gerek yok herşey başladıgı yerde biter ebe tokatı nereye atıyosa imamda pamuğu oraya tıkar :D

öyle bir program ne gördüm ne duydum , araştırıyorum da böyle bir şey çıkmıyor

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.