WhatsApp HESABİMİ Donduruyorlar

ByCanX

Yeni üye
19 Ocak 2019
28
0
Almanya
Herkese Merhabalar Komutanlarım ve eş değer arkadaşlarım WhatsApp da saldırı altındayım şahıslar Telefonumu dondurup 3 gün WhatsApp erişimimi kapatıyor ve Hepsi Fake Numara Bunlara karşı nasıl önlem alabilirim Şimdiden Teşekkürler

ENİGMA1

Uzman üye
31 Ocak 2016
1,961
2
39
Fake numara kullanıyorsun. Kullanmakta olduğun fake numara başkasına veya başkalarına verilmiş olabilir.
Haliyle diğer kişiler doğrulama yaptığı zaman senin whatsapp erişimin kapatılıyor.

hackvisit

Yeni üye
15 Mar 2018
24
0
Tilkice yöntemi denilen bir yöntem var.O da benim çıkardığım yöntem.Whatsappa mail atıyorsun telefonum çalındı diye ve numaranı yazıyorsun whatsapımı kapatın arz ederim falan bazen geçici olarak kapanıyor.Ama sürekli mail atmanız durumunda whatsapp kalıcı olarak kapaniyor ve whatsapp kullanamiyor.Bu tilkice yöntemini öğrenmek istiyorsanız konu olarak acarım.Karar sizin.

'Çakır

Uzman üye
18 Mar 2018
1,082
1
8
Tilkice yöntemi denilen bir yöntem var.O da benim çıkardığım yöntem.Whatsappa mail atıyorsun telefonum çalındı diye ve numaranı yazıyorsun whatsapımı kapatın arz ederim falan bazen geçici olarak kapanıyor.Ama sürekli mail atmanız durumunda whatsapp kalıcı olarak kapaniyor ve whatsapp kullanamiyor.Bu tilkice yöntemini öğrenmek istiyorsanız konu olarak acarım.Karar sizin.

bu konu zaten burada vardı dostum nerede senin çıkardığın yöntem ?

ByCanX

Yeni üye
19 Ocak 2019
28
0
Almanya
Yarbayım Böyle Hata veriyor SS bana ait değil numaram Orijinal Vodofon
Ov042A

Hepinize Teşekkür Ediyorum Komutanlarim

Fake Numara Kullanmıyorum Komutanım o ss başkasına ait şuanda WhatsApp a giremedigim icin

Açarmısınız bizim ihtiyacım var bu konuya teşekkürler.

Forum Kurallarını dikkatlice okuyup konu açtım zaten bir sorun olucağını sanmıyorum burada yardımlaşmada var ...

Moderatör tarafında düzenlendi:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.