WhatsApp hesap SMS spam sorunu

FNTS2361

Yeni üye
21 Eki 2023
8
0
Arkadaşlar dün konu açmıştım ancak anlayamayanlar olmuş kısaca özet geçeyim isteğim dışında olan bir sorun ve şu anda giriş ekranında iken bana dediği şu ''KODU ÇOK FAZLA YANLIŞ GİRDİNİZ YARDIM İÇİN LÜTFEN MÜŞTERI DESTEĞI İLE ILETIŞIME GEÇIN'' ama naptiysam yanıt gelmiyor 2 mail ile sorunu belirttim halen bana mantıklı cevaplar gelmedi

FNTS2361

Yeni üye
21 Eki 2023
8
0
Dostum mecbur müşte temsilcisini bekliyeceksin gibi. Uygulamayı silip yüklemeyi falan dene, sorun neden oluştu fikrin var mı?
Valla başkan biri tarafından gerçekleştirilen bir olay bu sms attı bana grubu vermek zorundasınız tarzinda aldı grubu hatta uzun olay biraz yani ama başta SMS atıp durdu 2 3 kere sonra ertesi gün falandı+1 no dan arandim açmadım sonra da olaylar buraya kadar geldi sil yükle yapmadım ama önbellek ve veri temizleme yaptım 1 hafta bekle açılır dediler 2 hafta oldu hala açılmadı ama kapanmadı yasaklanmadi da olsadi maillerde yasaklandi ya da kapandi cevabı alırdım

Lihtg

Kıdemli Üye
15 Mar 2022
2,062
897
lihtgTHT.php
Anladım hocam sanırım hesabınıza giriş yapmaya çalışmış arkadaş. +1 numaralı telefon doğrulaması için whatsapp aramış diye tahmin ediyorum. Müşteri temsilcisi dönüş yapacaktır illaki.

FNTS2361

Yeni üye
21 Eki 2023
8
0
Anladım hocam sanırım hesabınıza giriş yapmaya çalışmış arkadaş. +1 numaralı telefon doğrulaması için whatsapp aramış diye tahmin ediyorum. Müşteri temsilcisi dönüş yapacaktır illaki.
Tahminen ne kadar sürer geri dönüş yapması çünkü 1 2 kişi bana 2 ay içinde alabilirsen alırsın yoksa kapanır ya da kapanma riski var dedi o çok moralimi bozdu böyle bir şey var mı senin bildiğin aga

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.