WhatsApp Hesaplarına Sızma

Spider23

Yeni üye
22 Mar 2019
22
0
WhatsApp Hesaplarına Yemleme

Merhaba arkadaşlar benim sürekli kullandığım taktiği anlatayım belki işinizi görür.

Numarasını alacağınız kişinin sevgilisi varsa ordan yoksa arkadaşından veya ailesinden oynayacağız mesela annesinin veya babasının adını biliyorsak ismiyle hitap edim baban hakkında öğrenmen gereken şeyler var gibisinden konuyu açıp iyice karşı tarafı meraklandırdıktan sonra onay kodunu gönderip buyur al WhatsApp hesabıma gir gelen onay kodunu söyle onaylayım diyoruz eğer verirse kodu girip bir başka WhatsApp tan numarayı bloke ediyoruz ki kendisi giremesin tabi çoğu zaman işe yaramayabilir ailesi kullanılır mı ahlaksız mısın gibi yorumlar atmadan önce mantıklı düşünün zaten olayı anlar anlamaz yalan dolan olduğunuda anlayacak hesabı gittikten sonra

Son düzenleme:

'Çakır

Uzman üye
18 Mar 2018
1,082
8
Pek Açıklayıcı Olmamış Aslında .

Moderatör tarafında düzenlendi:
16 Ocak 2019
51
0
Bu ne ?

phishing desen daha iyi Kandırmak bu birde sızmak falan boş boş konu başlık koyma

konu kasmak içinde gereksiz konular açma

Ozbadem

Üye
13 Ocak 2018
197
0
Konu başlığı ile konu alakasız, konu da pek açıklayıcı olmuş (!) Biraz resimlerle renklendirsen dah iyi ve gercek olduğu ortaya çıkar :)

R3DP0W3R

Uzman üye
29 Tem 2017
1,363
2
İZMİR/AĞRI
Sms kodurdur Qr kodudur bunlar boş bunlar olmadan yapmak sızmaktır şimdi gidip telefonu alıp kodu kendine girsen ne fayda 😂😂😂😂

TCU

Katılımcı Üye
13 Ocak 2018
818
0
26
|<Mars>|
Teknolojiye daha yakın bir çözüm olsa daha iyi olucakmış gibi ancak zekan için teşekkürler

Moderatör tarafında düzenlendi:

StrangerMinds

Katılımcı Üye
15 Eyl 2018
310
0
/home
Bunu yedirebilmek için dağ başında cahil bir mağara adamı bulman lazım. Çok basit bir numara. Üstelik konu pek açıklayıcı değil.

Z3D1

Katılımcı Üye
15 Mar 2017
403
4
Kim
Hocam başlık yanlış onu düzeltmelisiniz çünkü anlattığınız yönteme sızmak denmez bizzat eline hedef WhatsApp kodunu alıp giriyorsun bi de keşke biraz konuyu renklendirip resim ekleseydiniz daha açıklayıcı olurdu
İyi forumlar

CassPort

Uzman üye
31 Ara 2015
1,590
39
root@cass:~#
Bu yöntemler eskisi gibi tutmuyor. Artık bu tür işlemler phishing işlemleri,fake script gibi yöntemler kullanılarak yapılıyor.

Spider23

Yeni üye
22 Mar 2019
22
0
Konu başlığı ile konu alakasız, konu da pek açıklayıcı olmuş (!) Biraz resimlerle renklendirsen dah iyi ve gercek olduğu ortaya çıkar :)

Valla dayak yemediğim kaldı bi kullandığım yöntemi anlattım diye heves falan kalmadı herkes hatasız benim hatam varmış gibi bende sustum

Shadowfire

Katılımcı Üye
25 Mar 2018
762
0
KARANLIK
Ben Anlamadım Ama iyiymiş

Anlamadıysan iyi olduğunu nasıl söylüyorsun?

Ben kullanmam ama baya iyimiş

Kullanmıyacam dersen iyi olmadığını belirtmiş olmaz mısın? Neden iyi olmuş diyorsun ki.

Arkadaşlar post atmış olmak için post atılmazzzz!!!!

----------------------------------------------------------------------------

Yöntemine gelecek olursak;
çok basit bir sosyal mühendislik yöntemi. Bunları yiyen pek kalmadı. Daha iyi yöntemler bulursan ve konularını daha açıklayıcı ve özenli yazarsan çok iyi olur. kendini geliştirmeni ümit ediyorum.

hzaloe

Yeni üye
6 Şub 2019
4
0
Elimde bir porgram vardı sms yönlendrimek için daha fazla işe yarayabilir ancak bazi telefonlarda uyari veriyor

KARA ALP

Uzman üye
15 Eyl 2018
1,071
68
İSTİHBARAT
Güzel konu sayılır ama daha renkli ve akıcı hale getirirsen konun daha guzel ve şık olur yöntemi biraz daha geliştirirsen mükemmel konu olur emeğine sağlık

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.