Çözüldü Whatsapp Hikayelerini Görme Hk.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Heroglif

Katılımcı Üye
19 May 2018
373
1
Türkiye
Merhaba THT ben whatsapta benim atığım hikayeyi kimler görüyormuş bilmek istiyom biliyom bakanların aşada çıkması ben listemde olmayan kim bakmış bilmek isyiyom mesele dilan bakmış hikayeme gördüm peki dilan listemde peki listemde olmayan numaralarda bakmıştır onları nasıl görürüm ? biraz garip bir soru

P4RS

Özel Üye
8 Ocak 2017
5,156
58
Ankara
Cevap: soruya ugun başlık bulamadım

Merhabalar,

Whatsapp'da hikaye de Herkes diye bir seçenek yok diye biliyorum. Yani sadece eklediğiniz ve sizi ekleyenler görebilir.

white shade

Uzman üye
24 Eki 2014
1,832
13
Mars

Whatsapp Plus ile profiline bakanları görebilirsin. Çoğu insan numarayı kayıt ettikten sonra profile bakıyor.

Sanayeryokburada

Uzman üye
10 Tem 2015
1,828
1

Merhabalar,

Whatsapp'ta hikaye attığınızda hikayenizi, sizin rehberinizde numarası ekli olan kişiler ve sizin numaranızı rehberine eklemiş kişiler görebilir.Hikayenizi kimler görmüş diye baktığınızda gözüken kişiler dışında hiç kimse hikayenizi göremez.

Whatsapp'ın bu konuyla ilgili makalesini buradan okuyabilirsin;

https://faq.whatsapp.com/tr/android/26000031/

Son düzenleme:

THROOT

Kıdemli Üye
18 Mar 2018
2,477
28
NEREYE

Eğer karşı tarafın numarası sizde yok ise ama sizin onda var ise WhatsApp a attığınız durumu görebilir

Slaughter 9

ANKA ONURSAL ÜYE
1 Şub 2015
3,415
12
Turkey
Konunuz "Whatsapp Hikayelerini Görme Hk." başlığı altında Sosyal Medya Yardımlaşma Merkezine taşınmıştır. Buradan takibini yapabilirsiniz.

Sanayeryokburada

Uzman üye
10 Tem 2015
1,828
1

Eğer karşı tarafın numarası sizde yok ise ama sizin onda var ise WhatsApp a attığınız durumu görebilir

Merhabalar,

Yanlış bilgi, iki tarafında karşılıklı olarak birbirinde numaraları olmak zorunda.Eğer hikaye atan kişinin rehberinde karşı tarafın numarası kayıtlı değil ise kayıtlı olmayan numaranın sahibi o hikayeyi göremez.

Whatsapp'ın bu konuyla ilgili makalesini buradan okuyabilirsin;

https://faq.whatsapp.com/tr/android/26000031/

Son düzenleme:

-BRAVE-

Kıdemli Üye
8 Kas 2015
3,731
317
Türkiye
Merhabalar. Hikayelerinizi izleyen kişiler listede gözüktüğü gibidir. Yabancı birisinin hikayenize bakması mümkün değildir. Çünkü numaraların her iki taraf rehberinde de kayıtlı olması gerekir. 1 tarafta kayıtlı, 1 tarafta kayıtsız ise bir başkası hikayeleri görüntüleyemez. Bu sebeple nasıl göreceğim diye kafanıza takmayın.. :))

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.