Whatsapp için nasıl fake numara alabilirim ?

itikat85864

Katılımcı Üye
8 Ocak 2017
608
1
merhaba sahte whatsapp numarası almak istiyorum çalışan uygulama var mı bildiğiniz?
forumda Ahmetkaan tht apk uygulaması vardı önceden calışıyordu şimdi indirdim ama güncelleme gelmiş sanırım şu an çalışmıyor ahmet bey mesajımı görür uygulamayı görür tazelerse kullanmaya devam ederim teşekkürler 😊

Moderatör tarafında düzenlendi:

Rx

Moderatör
12 Ocak 2021
2,297
38
1,421
(nowhere) in
merhaba sahta whatsapp numarası almak istiyorum çalışan uygulama var mı bildiğiniz?
forumda Ahmetkaan tht apk uygulamasi vardi önceden calışıyordu şimdi indirdim ama güncelleme gelmis sanirım şu an çalışmıyor ahmet bey mesajımı görür uygulamayı görür tazelerse kullanmaya devam ederim tesekkürler 😊
Ahh Keşke Yazmadan Önce Forumdaki Konulara Göz Atsanız Her Neyse Bu Konu İşinize Yarayacaktır Ücretsiz WhatsApp Nasıl Alınır?
Konunun Uzamaması Amacıyla Bu Yanıtını Cevap Olarak Seçebilirsiniz İyi Forumlar.

denizkalma

Katılımcı Üye
14 Ocak 2021
976
5
264
merhaba sahta whatsapp numarası almak istiyorum çalışan uygulama var mı bildiğiniz?
forumda Ahmetkaan tht apk uygulamasi vardi önceden calışıyordu şimdi indirdim ama güncelleme gelmis sanirım şu an çalışmıyor ahmet bey mesajımı görür uygulamayı görür tazelerse kullanmaya devam ederim tesekkürler 😊
Bak bazı sitelerden yabancı numara al çalışıyor ben yapıyordum ama adını unuttum ne aratınca çıkıyor

'The Wolf

Kıdemli Üye
22 Nis 2021
4,043
35
2,565
Tanrı dağı
Burdan çok ucuz fiyata alabilirsiniz.

SPEED 144HZ

Katılımcı Üye
15 Kas 2021
406
1
118
Latvia
Playstore'dan text me up uygulamasını indirebilirsin ucretsizdir create account diye bisi çıkması lazım ordan oluşturup alabilirsin hem wp için kullanılabilir hemde arayabilirsin o numara üzerinden her aldığın numara icinde10tl bilmem kaç kuruş var sms onayı uygulamaya gelir iyi forumlar.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.