Whatsapp ip bulma

Ozikoydu

Üye
27 Mar 2016
208
0
İstanbul
BEYLER BİRİ ARKADASİMİN NUMARAYİ ESKORT SİTESİNE VERMİS COCUGU GUNDE 7-8 NUMARA ARİYO BENDE DEDİM SU NUMARALARDAN BİRİNİ YOLLA VE ATTİGİ NUMARAYLA KONUSUYORUM VE KONUSMASİNDAN DA ANLASİLDİGİ GİBİ %1M SUCLU BEN BUNUN İP ADRESİNİ NASİL BULURUM (FACEBOOK,SKYPE,TERMİNALDEN (NETSTAT -N) KOMUTU) HARİCİ BİLEN VARSA YARDİMCİ OLURSA SEVİNİRİM. Ozeliikle ip havuzuna dusurme yontemi olursa kiyak olur sosyal muhendislikle ben bu serefsize yediririm simdiden sagol tht :)

#not konuyu buyuk harflerle yazmisim kusura bakmayin mobildeyim sinirden naptigimi bilmiyorum

L4R3M

Üye
25 Şub 2014
53
1
BEYLER BİRİ ARKADASİMİN NUMARAYİ ESKORT SİTESİNE VERMİS COCUGU GUNDE 7-8 NUMARA ARİYO BENDE DEDİM SU NUMARALARDAN BİRİNİ YOLLA VE ATTİGİ NUMARAYLA KONUSUYORUM VE KONUSMASİNDAN DA ANLASİLDİGİ GİBİ %1M SUCLU BEN BUNUN İP ADRESİNİ NASİL BULURUM (FACEBOOK,SKYPE,TERMİNALDEN (NETSTAT -N) KOMUTU) HARİCİ BİLEN VARSA YARDİMCİ OLURSA SEVİNİRİM. Ozeliikle ip havuzuna dusurme yontemi olursa kiyak olur sosyal muhendislikle ben bu serefsize yediririm simdiden sagol tht :)

#not konuyu buyuk harflerle yazmisim kusura bakmayin mobildeyim sinirden naptigimi bilmiyorum

*********** Buyur kardeşim

Özelden sana site atim burdan atamıyorum

bulursna banada söyle dostum iyi olurdu ^^

Dedigim gibi blazse yontemi (sosyal muhendislik gerekir) ile isimi hallettim ip si elimde :)

Kardeşim en kolay yöntem zshadowdan linki at girsin bi güzel hem şifreyi çal hemde ipsi gözüksün ipsi çıkıyor merak etme

Sifreti cal derken ne sifresi anlamadim ama tesekkurler ben isimi blazse ile hallettim konu cozuldu :)

Özelden sana site atim burdan atamıyorum

Dostum bildigim yontemi atmissin ama yinede tesekkurler :)

Simdi beyler bu ip ile ne yapilabilir :D

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.