whatsapp key dosyası olmadan db.crypt8 dosyasını nasıl açabiliriz

kral4fero

Üye
5 Eyl 2009
96
0
acil bir yardıma ihtiyacım var. 2015'te telefonuma format atmak zorunda kaldığım için format atmadan önce telefondan direkt whatsapp'ın phone ve sd kart dizinlerini kopyaladım ve bilgisayara attım ancak hala geri getiremedim ve benim çok önemli bir durum var şu anda.
benim bu mesajları bilgisayarda okumam gerekiyor bu mümkün müdür?

msgstore.db.crypt8 ve bunun devamında tarihlenmiş olarak 6-7 dosya daha bulunmakta. yalnız bu işlemi yaparken data'dan key falan dosyası da almam gerekiyormuş yani bunun için telefonu rootlamam gerekiyordu ancak o zamanlar internette böyle bir malumat olmadığı için ben de denk gelmedim ve dolayısıyla onu alamadım maalesef. bilmiyordum o zaman.

1NlXsIs.png

şimdi benim bu mesajları geri getirmem mümkün müdür? mümkün ise nasıl mümkündür lütfen yardımcı olunuz arkadaşlar.

yani lafın kısası key dosyası olmadan crypt8 ve demanındakileri açmam lazım.

kral4fero

Üye
5 Eyl 2009
96
0
Peki telefonunda whatsapp yüklü mü şuan? Yüklüyse ve telin rootluysa bakabilirsin direk HackAppData diye bir app var.

hocam telefon rootlu değil. bu bahsettiğim mesajlar 2015 yılında yedeklediğim mesajlar ancak key dosyasını almayı unuttum. yani elimde mesajlar var ama açmak için key dosyası yok. şimdiki telefonumla bir alakası yok yani. şimdi telefonum sony. o zaman samsung s3 mini idi.

Slown

Katılımcı Üye
12 Ara 2015
607
0
Zaton
googleye crypt8 reader yazarak bi araştır ingilizce olarak araştırırsan daha çok sonuç alabilirsiniz. videolar a falan bir bak illaki yapabilirsin.. unutma kapıyı her zaman anahtarlıktaki son anahtar açar :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.