whatsapp numara alma

JustPoyraz

Yeni üye
2 Nis 2020
15
0
World

spocr

Üye
15 Ağu 2021
151
1
61
18
Azerbaycan Türkiye
1- Önce Bir E-posta Hesabınızın Olması Lazım (Daha Önce Kullanılmamış Olması Lazım "wp kapatmak için" )

2- [email protected] E-mail Adresine Şuna Benzer Bir Mail Gönderiyoruz.(Her Zaman Aynı Mesaj Olmak çalındı Felan Yazarsınız.)

Merhaba sevgili WhatsApp Ekibi Telefonumu Kısa Bir Süre önce Kaybettim ve WhatsApp Hesabım Kullanılarak Arkadaşlarıma Spam İçerikli Mesajlar Gönderilmektedir. Lütfen Ben Tekrar Aktifleştirene Kadar WhatsApp Hesabımı Kapatın Teşekkürler…

3- WhatsApp Max 24 saat içerisinde size Hesabın Kapandığında Dair Size Mail Gönderecektir.

Not: Bu Şekilde Hesabı kapatırsanız Eğer Hesap Sahibi Tarafından Hesap Anlık Olarak Tekrar Açılabilir… Peki Hesabı Ebedi/uzun süre Nasıl Kapalı Tutabiliriz?

Wp bussnies veya klon wp ile sürekli kod atarak buga sokuyoruz ve hesabı açamıyor

spocr

Üye
15 Ağu 2021
151
1
61
18
Azerbaycan Türkiye
WHATSAPP FAKE NUMARA NEDİR?

Whatsapp fake numara
, çeşitli ülke kodlarıyla birlikte whatsapp a giriş yapmaktır.Mesela şu anda +90 numaranın yanısıra Amerika numarasıyla whatsapp' a girerseniz whatsapp fake numara almış olursunuz.Bu yazımda zaten sizlere whatsapp fake numara nasıl alınır anlatacağım.

WHATSAPP FAKE NUMARA İLE NE YAPILIR?

• Aslında bu tamamiyle sizin seçiminiz.Whatasapp yabancı numara ekleme yaptıktan sonra istediğiniz kişiye mesaj atabilir,görüntülü veya sesli konuşabilirsiniz ama iş sadece mesajlaşmakla bitmiyor.
  • Whatsapp fake numara sayesinde tamamiyle anonim şekilde gezinebilir insanlarla konuşabilirsiniz kimse siz olduğunuzu bilemez.
  • Kendinize ait numarayı birine vermek istemezseniz yine devreye whatsapp sanal numara girer.
  • Şirketiniz veya kuruluşunuz için ayrı olarak whatsapp sahte numara alabilirsiniz.
  • En basiti sim kartınız yoksa ve whatsapp kullanmak istiyorsanız whatsapp fake numara alıp kullanabilirsiniz.

Profesör

Kadim Üye
10 Nis 2020
5,088
225
1,608
-Türkistan-
Merhaba değerli üye;

Textnow yada sanal numara kiralama sitelerinden alabilirsiniz.Ben sanal numara alma sitelerinden alıyorum.Gayette memnunum.

Hatta örnek verecek olursak onaytr kullanabilirsiniz. OnayTR - En ucuz mobil onay sitesi - Sms Doğrulama

Sms Onay​

Türkiye'nin En ucuz Sms Onay Sitesi​

7/24 Çalışan Otomatik sistemimiz sayesinde istediğiniz zaman hesaplarınızı doğrulayabilirsiniz. 15 Farklı ülke seçeneği ve hazırda bulunan +1000 adet sanal numara çeşitliliği ile hizmet vermeye devam ediyoruz !

Online Bakiye Yükle​

7/24 Güvenli bir şekilde hesabınıza bakiye yükleyebilirsiniz. Ayrıca Ödeme bildirimi yapmanıza gerek yoktur !

Numara Satın Al​

Yüklediğiniz bakiye ile 20+ farklı servislerimizden birisini kullanarak sosyal medya hesaplarınızı kolayca doğrulayabilirsiniz.

Bu şekilde de açıklamaları mevcut.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.