WhatsApp Numarası Yasaklananlar Buraya

Spider23

Yeni üye
22 Mar 2019
22
0
WhatsApp Numarası kazananlar Buraya

Merhaba arkadaşlar bugün sizlere sürekli kullandığım numara açma formlarını veriyorum güle güle kullanın tek isteğim bir teşekkür arkadaşlar çok görmeyin

MERHABA WHATSAPP EKİBİ NUMARAMIN YASAKLAMASI SİZDEN KAYNAKLANMAKTADIR.WHATSAPP'I ÇOK SEVEREK KULLANDIM VE ARKADAŞLARIMA ÖNERDİĞİM Bİ UYGULAMA.AİLEMLE İLETİŞİM İÇİN EN KISA ZAMANDA AÇILMASINİ İSTİYORUM TEŞEKKÜRLER

NUMARAMI ALMADIĞINIZ İÇİN AİLEDEM BASKI GÖRÜYORUM NUMARAMI AÇARSANIZ ÇOK MUTLU OLURM

NUMARAMİN AÇILMASINA ARZ EDERİM

İYİ GÜNLER

TELEFON NUMARAM: +90

HAT:

TELEFONU MODELİM:

Bu sürekli kullandığım dilekçe arkadaşlar şimdi birde ingilizce olarak veriyorum daha etkili olabiliyor

Hello whatsapp team İ'm a businessman because İ'm constantly making interviews from whatsapp business life and my life is stopped now do you remove the ban on my number

Ve alternatif olarak buyrun diğer formlarıda veriyorum

sayın whatsapp ekibi sürekli hesabımı haksız yere kapatıyorsunuz hiçbir illegal iş yapmıyorum ve orjinal whatsapp kullanıyorum bütün kurallarınıza uyuyorum sürekli hesabımı kapatıyorsunuz ailem ve arkadaşlarımla konusmamı engelliyorsunuz rica ediyorum hesabımı en kısa zamanda açın
NUMARAM/ +90

Merhaba WhatsApp ekibi ben bugune kadar aktif olarak whatsapp kullaniyordum taki bugun saat 21:30 sularinda +90 5XX XXX XX XX numaralı hesabımın bilinmeyen bir nedenden dolayı kapatildı ben bu numarayı kullanıyorum ve herhangi bir suç işlemedim en kısa sürede numaramın açilmasini arz ederim teşekkürler.

Şimdiki vereceğim form biraz duygusal daha önce bu formlada arkadaşlarımın numarasını açmasına faydalı olmuştu buyrun

Whatsapp ekibi ,üniversite ögrencisiyim Ailemden uzaktayım para lazım olacağı zaman ailemle haberleşmek için Whatsapp kullanıyorum. Whatsapp hesabım haksız yere kapatıldı.Maddi Durumum Hiç De İyi Değil Kendime Bakicak Durumum Yok. Paraya İhtiyacım Var. Ama Annem Ve Babam’a Bu Uygulama Üzerinden Ulaşa Biliyorum. Whatsapp’ta hiçbir illegal iş de yapmadım. Whatsapp ekibine defalarca mail atmama rağmen geri dönüş yapılmadı 5 aydır hesabımı açmak için uğraşıyorum sizede mail atmaktan bıktım eğer bu maildede olumsuz cevap alırsam dava açıp hakkımı arıyacağım. Lütfen hesabımı kullanıma açın lütfen. TELEFON NUMARAM: +90

Teşekkürü çok görmeyin iyi günler dilerim.

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.