Whatsapp+ PLUS - ANTİ-BAN- / (Özelleştirilebilir Mod'lu Versiyon) v8.45 Güncel

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

CrayFt

Katılımcı Üye
25 Ara 2015
768
1
Whatsapp+ PLUS
/ (Özelleştirilebilir Mod'lu Versiyon)

YENİ SÜRÜM EKLENDİ 22.12.2015

1.gif

ABO2SADAM2.gif

turkhackteam.org

ÖZELLİKLER
- Çevirimiçi durumunu gizle
- Mavi tik gizle
- Tamamen değiştirilmiş temalar ve arayüz
-Grup içi Mesaj sayacı Balkarobat eklemesi
- Tam kontrol simgeler ve bildirimler
- Renkli tht ve tam kontrol seçenekleri tht
- Birden fazla mesajı kopyalayıp zaman tarih ve adını gizle
- Anti-Ban modu sayesinde ASLA ban yemezsiniz.
Türkçe dil desteği (Mod ayarları hariç)
turkhackteam.org
Normalden Farkı ne, Bunu neden yükleyelim diyenler için;
Bu mod lu sürüm ile
*Whatsapp Profilinize bakanları görebiliyorsunuz :cool: (Favorimdir)

* Listenizdeki herhangi biri çevrimiçi olduğunda anlık uyarı
* Medya gönderim tht üst sınırını arttırarak karşı tarafa daha net resim(30 mb), daha büyük video gönderme(1 gb)
* Farklı emotion lar
* Mavi tikleri kaldırabilme
* Whatsapp temasını tht değiştirebilme
* Çevrimdışı iken neler olduğunu görebilme (online olanlar-resim, durum değiştirenler)
* Whatsapp kapalı olsa bile her daim online gözükebilme
* Birden fazla konuşma balonu (bubbles style)
* Birden fazla farklı uygulama simgesi
* 10 resim yerine aynı anda 100 resim gönderebilme
* Whatsapp arama öncesi onay sorusu
* Grup mesajı sayacı
* 270 karakter durum yazısı yazabilme
** Vs.vs. yazamadığım onlarca fonksiyonu mevcuttur.Tht
Sorusu olana yardımcı olunur.
turkhackteam.org

Kurulumdan önce orjinal whatsapp ta ayarlara giderek görüşmeleri yedekleyin.tht
Orjinal Whatsapp ı silin bu uygulamayı kurun. Kurulum esnasında sohbet yedeği bulundu geri yüklensin mi sorusuna evet diyin. tht(Numarayı yazdıktan sonraki adımda)
Aksi taktirde yükleme başarısız olacaktır.

turkhackteam.org
Uygulamadan birkaç görüntü:
Resimdeki adımları uygulamanız Gerekmektedir...

gy43oQ.png
9E9JLO.png

qRmoBV.png
QW4rMr.png

...LOG EKRANIMIZ...

XJDQ4O.png

turkhackteam.org
(EKRAN GÖRÜNTÜLERİ ESKİ SÜRÜME AİTTİR)

1.gif

Yeni Sürüm v.4.10
22.12.2015

----İNDİR----
Yandex.Disk
17.4 mb

https://www.virustotal.com/tr/file/0dac45cb8529fc71cb1340f71e0113631b583d99bf50393ef98c0d59201ba73b/analysis/
1.gif

Resimler kendi telefonumdan alınmış olup, anlatım-link tamamıyla bana aittir. tht
Programı aktif kullanan birisi olarak her türlü soruya açığım.

Ayrıca,
(ÖNEMLİ NOT);

Bu ve diğer modlu sürümler, whatsapp tarafından tavsiye edilmediğinden tespiti durumunda ban yeme ihtimaliniz vardır.

Bu whatsapp+Plus sürümünün geliştirilmesi/editlenmesi esnasında her ne kadar ban tespitinin aşılmış (antiban özelliği eklenmiş) olmasına rağmen ban yemeniz durumunda oluşacak sıkıntıdan ne ben ne THT sorumludur.

Bugüne kadar orjinal whatsapp kullanmadım...!
Şu an da dahil olmak üzere telefonumda uzun bi süredir hep plus yüklüdür. 1 kere bile ban yemedim.

Sorumluluk tamamen size aittir.

turkhackteam.org

Emeğe saygı.
tht

Sa dostum öncelikle eline sağlık.
Dostum bir telefone birden fazla wp kurabilirmiyim ? İki numaram var. Yardımını bekliyorum.:RpS_rolleyes:

Massively

Üye
1 Ocak 2016
199
0
Kardes sanirim apk'da bir hata var. Kurulum ekraninda iptal secenegine basilmasina ragmen yukle butonuna basilmiyor. Neden kaynaklaniyo olabilir bu sorun?

Ruh

Adanmış Üye
10 Eyl 2015
6,465
45
Kardes sanirim apk'da bir hata var. Kurulum ekraninda iptal secenegine basilmasina ragmen yukle butonuna basilmiyor. Neden kaynaklaniyo olabilir bu sorun?

Merhaba kardeşim.

Sorununun nedeni apk yı kurmaya çalıştığında Screen Filter gibi ek olarak parlaklığı düşürebileceğin bir uygulamanın aktif olmasıdır .O tür uygulamayı sonlandır ve Yükle butonunun aktif olduğunu göreceksindir.

Ruh

Adanmış Üye
10 Eyl 2015
6,465
45
Yeniden indirip kurdum yine aynı. Denediğim tel Samsung galaxy S-5660 Gio, orjinal rom yüklü.

Bazı uygulamalar her telefonu desteklememektedir. Büyük ihtimal sendeki sorun da bundan kaynaklanıyor. Whatsapp + orjinal olmadığı için bazı nedenlerden dolayı desteklemiyor olabilir. Alternatif olarak whatsapp plusın başka sürümlerini yani geliştiricisinin farklı olduğu sürümlerini bulup yüklemeyi deneyebilirsin. Bu konuda konuyu açan yakamoz hocaya sorarsan sana başka sürümler önerecektir. Onları dene.

28 Şub 2013
193
0
Note 5 ile whatsapp gömülü geliyor root atmadan kaldırmamın bir yolu yok mu ? Devre dışı bıraksam işime yaramaz mı?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.