Whatsapp+ PLUS - ANTİ-BAN- / (Özelleştirilebilir Mod'lu Versiyon) v8.45 Güncel

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
7 Tem 2007
9,549
89
artık çalışmıyor yeni bir ban dalgası geldi muhtemelen bütün wp modları banlı.
artık çalışmıyor boşuna yükleme orijinal olmadığı için yani 3. kişiler tarafından modlandığı için whatsaap arada bir bunları banlıyor. güncelleme gelene kadar orijinali kullanmaya devam et.
Çalışmadığını nerden çıkardın anlamadım...
Whatsapp arada bir bunları banlıyor da ne demek.
Yıllardır orjinal kullanmadım 1 kere bile ban yemedim. Kullanmadığın şey hakkında yorum yapma.
Hala aktif, sorunsuz çalışıyor

peki bu ban olayı nedir abi ? bide bunu yüklerken orjinalini silecekmiyiz ?
Ban sorunu yok rahat ol. Kesinlikle ban yemezsin. Evet orjinali kaldırmak gerekiyor bunu kurabilmek için.
İki linkte de dosya açılamıyor hatası ile karsilasiliyor ?
İkinci link orjinal sitesinin linki. O da yüklenmiyorsa cihaz ile alakalı bi sorun olabilir
Süresiz Olani da var benimkisi süresiz ve ücretsiz
Bu da süresiz-ücretsiz
Whattsapp 'ın ustası bu adam ya :D
Ellerine sğalık abi ( :
Rica ederim teşekkürler ;)

noblewolftr

Katılımcı Üye
23 Haz 2015
262
0
Çalışmadığını nerden çıkardın anlamadım...
Whatsapp arada bir bunları banlıyor da ne demek.
Yıllardır orjinal kullanmadım 1 kere bile ban yemedim. Kullanmadığın şey hakkında yorum yapma.
Hala aktif, sorunsuz çalışıyor

Dostum asıl sen bilmeden konuşma. Bende 1.5 yıldır Plus kullanıyorum ve bu güne kadar 3 ban yedim. Son banı da yorumu yazdığım gün üstelik whatsapp ı kullandığım anda yedim. Ayrıca kullandığım Plus sürümü eski diye senin konundan güncellemiştim yani ban yediğim sürüm senin konundaki sürüm. Şimdi sende çalışıyor olması herkeste çalışıyor anlamına gelmez üstelik ben senin nasıl ban yemediğini de anlamadım. Çünkü arkadaşım da ban yedi.

7 Tem 2007
9,549
89
Dostum asıl sen bilmeden konuşma. Bende 1.5 yıldır Plus kullanıyorum ve bu güne kadar 3 ban yedim. Son banı da yorumu yazdığım gün üstelik whatsapp ı kullandığım anda yedim. Ayrıca kullandığım Plus sürümü eski diye senin konundan güncellemiştim yani ban yediğim sürüm senin konundaki sürüm. Şimdi sende çalışıyor olması herkeste çalışıyor anlamına gelmez üstelik ben senin nasıl ban yemediğini de anlamadım. Çünkü arkadaşım da ban yedi.
Defalarca ban yediysen kullanım ya da yükleme ile alakalı bi sorun, yani sende bi sorun var. Kurulumu adım adım anlattım. Kesinlikle ban sıkıntısı yok bu sürümde. Seni saymazsak, yanlış kurulum yapan bi arkadaş dışında ban yiyen olmadı.
Sende sorun varsa orjinalden devam et.

noblewolftr

Katılımcı Üye
23 Haz 2015
262
0
Defalarca ban yediysen kullanım ya da yükleme ile alakalı bi sorun, yani sende bi sorun var. Kurulumu adım adım anlattım. Kesinlikle ban sıkıntısı yok bu sürümde. Seni saymazsak, yanlış kurulum yapan bi arkadaş dışında ban yiyen olmadı.
Sende sorun varsa orjinalden devam et.

Nasıl kurulacağını biliyorum cahil değiliz kaç yıldır telefonlarla uygulamalarla romlarla çok uğraştım. Basit bir kurulumu yapamacak biri değilim ayrıca kurulumu da orjinalden farksız neresinde hata yapabilirim acaba?

Leopic

Yaşayan Forum Efsanesi
26 Şub 2016
9,948
10

Evet, sohbetler ekranında menü tuşuna basın seçeneklerden mavi tiki gizleyin.

Gayet güzel çalışıyor, sorunu söylerseniz yardımcı oluruz.

Whatsapp kapalı olsa bile her daim online gözükebilme Demiş dimi konu'da?

dediginin aynısını yaptım fakat çevrimiçi gözükmüyor... ?

Ruh

Adanmış Üye
10 Eyl 2015
6,465
45
Whatsapp kapalı olsa bile her daim online gözükebilme Demiş dimi konu'da?

dediginin aynısını yaptım fakat çevrimiçi gözükmüyor... ?

O özellik sizde çalışmadı diye, uygulama için çalışmadı indirmeyin demişsiniz. Özellikte sorun yok test ettim. Always Online seçeneğine tik koyun, farklı launcher kullanıyorsanız telefonun orjinal launcherine geçin, telefonu kapatıp açın, whatsappa girin çıkın , o şekilde deneyin bir de. Kuzenimin telefonunda da baktım, çalışıyor. İnterneti de açık tutun.

Leopic

Yaşayan Forum Efsanesi
26 Şub 2016
9,948
10
O özellik sizde çalışmadı diye, uygulama için çalışmadı indirmeyin demişsiniz. Özellikte sorun yok test ettim. Always Online seçeneğine tik koyun, farklı launcher kullanıyorsanız telefonun orjinal launcherine geçin, telefonu kapatıp açın, whatsappa girin çıkın , o şekilde deneyin bir de. Kuzenimin telefonunda da baktım, çalışıyor. İnterneti de açık tutun.

Öncelikle kusura bakmayın bi anlık sinir'le yazdım o mesaj'ı bende hem kendimden hem kardeşimin telefonun'dan test ettim çalışmıyor ve internet açık, telefon'u kapatıp açmayı denedim şimdi hala olmuyor.. bende olmadı peki kardeşimin telefonun'dada olmuyor? . !

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.