Whatsapp Plus ile çift Whatsapp Kullanabilirmiyim ?

SAD06

Yeni üye
9 Tem 2015
14
0
Arkadaşlar nuamram +1 United States Blog voxox adlı uygulama ile 2 sene kadar önce almıştım uygulama silinmiş şimdi kendi numaram ile Whatsapp kurmak istiyorum acaba iki whattsap diyerek ban atarmı ?

SAD06

Yeni üye
9 Tem 2015
14
0
kardeşler kullanırım onu biliyorum ama bazı arkadaşlar ilk normal whatsapp 'ı silin demişler orda sorun olurmu onu soruyorum

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.