WhatsApp Plus iOS Jailbreaksiz Detaylı Anlatım

today23

Üye
19 Eki 2014
164
0
Valhalla
1-)Öncelikle Tweakboxapp.comtweakboxapp.com 'a girin.

2-) Download App'e tıklayın.

LbYq8G.jpg

3-) Yükle'ye tıklayın.

NZ9QJ5.png

4-) Uygulamayı açın,apps'e girin.

3E143A.jpg

5-)Tweaked Apps'e girin.

MdPMbN.jpg

6-) Bu 3 whatsapp'dan birini seçebilirsiniz ben WhatsApp++'yı seçtim.

oOYMmm.jpg

7-)Install'a basın

LbYqMo.jpg

:cool:Yükle'ye basın.

YgjGyZ.png

Gördüğünüz gibi 2 whatsapp da burada.

BLRBjL.jpg

9-) Ayarlar>Genel>Profiller Alttaki profile basın.

LbYq5Z.png

10-)Burada sizde sadece Whatsapp++ gözükür ve Uygulamaları sil yerine Güven yazar. Güvene basın.

azyZr4.png

Ve uygulamayı kullanabilirsiniz. Emeğe saygı olarak teşekkür ederseniz sevinirim. Eğer uygulama inmezse 7. ve 8. adımları 4-5 kez uygulayın.​

Moderatör tarafında düzenlendi:

byMaRaQ

Katılımcı Üye
26 Mar 2016
501
2
22
Uzaydan)
Çalışmadı beya kardeşim ☹ İnstall yaptım 10 kere bişey yok. İos 9 iphone 5s 64gb kullanıyorum

qlady

Üye
22 Ağu 2010
64
1
Emeğine sağlık güzel paylaşım birçok uygulama indirilir sadece wp değil tşk

vahcet12

Katılımcı Üye
27 Haz 2016
469
0
Faydalı konu.
Çook çok uzun süredir JB'li bir iPhone kullanıcısı olarak eklemek isterim ki;
Tweakbox sadece 1er haftalık imza süresi vermektedir ve çok güvenilir değildir. İmzalanan profilin daha fazla açıklamasına bakarsanız ne demek isteyeceğimi anlayacaksınız. Eğer çift whatsapp veya whatsapp ++ kullanmak istiyorsanız JB yapın. Root şifreleriniz değiştirin ve güvenilir repolardan tweakler kurun.
Bu sizi daha güvende tutacaktır :)

vahcet12

Katılımcı Üye
27 Haz 2016
469
0
Güvenilirmi bir sıkıntı çıkmaz değilmi ?
Orası muamma. Başka bir forumdan okuduğum kadarı ile cihazı çökenlerde olmuş, çok uzun yıllardır kullanıp bir zararını görmeyende.
Dostum şimdi neden 1 yıl önceki konuyu hortlatıyorsun ki, altta teşekkür butonu var ona bas.
Dostum muhalefeti olmak gibi olmasın ama tweakbox hiç eskimeyecekmiş gibi duruyor. Hortlaması bi nebze iyide olmuş olabilir.
reklam var dediler bi ara bunda ?
Crackli dosyaların bir çoğunda reklam olur. Yoksa neyden kazanacaklar? Babalarının hayrına yapmıyorlar ki :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.