WhatsApp Profil Foto Değişim Saatlerini Öğrenme

darkerefe

Üye
27 Ocak 2011
147
0
Merhaba arkadaşlar bugün size SorgulApp'in yeni özelliğini tanıtacağım.

1. Öncelikle https://sorgulapp.com/ adresine giriş yapıyoruz.
  2. Whatsapp Stalk yazısına tıklıyoruz.
  3. Aşağıdaki kutucuğa numarayı 05323333333 şeklinde giriyoruz ve sorgulatıyoruz.
  4. Açılan sayfada kişinin ne zaman girip çıktığı gözükecek ve 60 saniye geri sayım sonrasında kişinin ne zaman fotoğrafını yüklediğini görebilirsiniz.

Daha fazla yeni özellik için https://play.google.com/store/apps/details?id=com.sorgulapp.numarasorgulama 5 yıldız verebilirsiniz.

AJEXA

Adanmış Üye
22 Haz 2013
6,859
3
Jüpiter
Az evvel ben de profil resmimi değiştirdim. Hem forumda hem whatsappta :trl

Sorgulapp bekletir. Whatsapp plus ta direkt kişinin profiline girin ve çıkın. Sonra log kayıtlarına bakın. Ne zaman değiştiği direkt gözükür.

darkerefe

Üye
27 Ocak 2011
147
0
Az evvel ben de profil resmimi değiştirdim. Hem forumda hem whatsappta :trl

Sorgulapp bekletir. Whatsapp plus ta direkt kişinin profiline girin ve çıkın. Sonra log kayıtlarına bakın. Ne zaman değiştiği direkt gözükür.

Whatsapp plus kullanmak yasaktır. Anlaşıldığı zaman numara banlanır :)

AJEXA

Adanmış Üye
22 Haz 2013
6,859
3
Jüpiter
Whatsapp plus kullanmak yasaktır. Anlaşıldığı zaman numara banlanır :)

O iş öyle olmuyor. 2 senedir wp plus kullanıyorum. Tüm plus sürümlerde antiban özelliği var.

Numaranın banlanması için, en az 50 kişinin seni spam olarak şikayet edip engellemesi gerek. Forumda bunu yapan birini tanıyorum. Whatsappın çeşitli modlarını telefonuna kurup, üstüne kendi de çeşitli dizinlerle farklı modlar oluşturarak telefonuna 42 tane whatsapp kurmuş. Sırf milleti banlatmak için. Antin kuntin bir üye değil. Eski bir üdy den bahsediyorum. Mantığı da ondan öğrendim zaten ;)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.