Whatsapp Resime Virüs Koyma

cerbug45

Katılımcı Üye
22 Nis 2016
425
1
Kanada
Arkadaşlar bikaç yerde gördüm resime küçük bi virüs yerleştiriyorlar ve hedef kişiye atıyorlar. ve karşı tarafın tüm mesajları belirtilen mail adresine geliyor. Bi fikri olan varsa yardımcı olabilir mi. Bu konu forum kurallarına aykırıysa özür dilerim. Yeni üyeyim.

Ruh

Adanmış Üye
10 Eyl 2015
6,465
45
Dediğiniz gibi bir şey yok. O izledim dediğiniz video da düzmecedir.

Whatsapp 256 bitlik şifreleme türü kullanır, hedef kişinin telefonundaki her türlü bilgisine erişebilmek için, AndoRat veyahut ücretli casus yazılım kullanabilirsiniz

AnroRat için bilgisayar gerekli ve modem arayüzüne girip port açmanız gerekir.

Ücretli yazılımlarda ise hiç bilgisayara gerek kalmaz, telefon çağrıları ses kaydı, ortam ses kaydı, sms mesajları, whatsapp mesajları, çekilen görüntüler gibi bir çok bilgi mail adresinize gelir .

İyi forumlar.

SCK4721

Uzman üye
1 Ocak 2016
1,302
0
~AREA 51~
Dediğiniz gibi bir şey yok. O izledim dediğiniz video da düzmecedir.

Whatsapp 256 bitlik şifreleme türü kullanır, hedef kişinin telefonundaki her türlü bilgisine erişebilmek için, AndoRat veyahut ücretli casus yazılım kullanabilirsiniz

AnroRat için bilgisayar gerekli ve modem arayüzüne girip port açmanız gerekir.

Ücretli yazılımlarda ise hiç bilgisayara gerek kalmaz, telefon çağrıları ses kaydı, ortam ses kaydı, sms mesajları, whatsapp mesajları, çekilen görüntüler gibi bir çok bilgi mail adresinize gelir .

İyi forumlar.

o üçretli yazılımın ismini verirmisiniz??

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.