WhatsApp silinen mesajlar

gozukara666

Yeni üye
19 Mar 2017
22
0
Arkadaşlar vatsapimdaki konuşmaları yedekliyordum her zaman ama en son yedeklemedim ve mesajlarım vatsapi kaldırınca silindi Google drivedede görünmüyor bir mahkeme davam var ve o mesajlar hayati önem arz ediyor bunları geri getirmenin yolları nedir

Çözüm
Telefonunuz Android se mesajlar telefon hafızasına kaydedilir 2021 de denemiştim bu uygulama sayesinde silinen mesajları görebiliyodunuz şimdi oluyomu bilemiyorum:Notification Historry,bi dene istersen umarım davayı kazanırsın

0nka

Üye
14 Mar 2022
100
55
Arkadaşlar vatsapimdaki konuşmaları yedekliyordum her zaman ama en son yedeklemedim ve mesajlarım vatsapi kaldırınca silindi Google drivedede görünmüyor bir mahkeme davam var ve o mesajlar hayati önem arz ediyor bunları geri getirmenin yolları nedir
watsapp ın sitesine gir orada nasıl ne kadar süre kendilerinde sakladıklarını yazıyorlardı ve süresi geçmemişse mahkeme yoluyla alınıyor mesajjlar olarak biliyorum

gozukara666

Yeni üye
19 Mar 2017
22
0
watsapp ın sitesine gir orada nasıl ne kadar süre kendilerinde sakladıklarını yazıyorlardı ve süresi geçmemişse mahkeme yoluyla alınıyor mesajjlar olarak biliyorum
İçerisinde normal mesaj ve sesli mesajlar var yaklaşık olarak 3 gün önce silindi programı falan yokmu yada vatsaptan talep edemiyormuyuz sonuçta bizim üzerimize hat mahkemeyle urasmadan olmuyormu

TOMMYŞH

Katılımcı Üye
28 Haz 2021
449
164
Turan
Telefonunuz Android se mesajlar telefon hafızasına kaydedilir 2021 de denemiştim bu uygulama sayesinde silinen mesajları görebiliyodunuz şimdi oluyomu bilemiyorum:Notification Historry,bi dene istersen umarım davayı kazanırsın

Çözüm

gozukara666

Yeni üye
19 Mar 2017
22
0
Teşekkür ederim kardeşim ama verdiğin uygulamada işe yaramadı Google driveye yedeklenmemis ben yaptim sandim vatsap kaldırdım yükledim ama yedeklemeler çıkmadı delirecem mahkeme kararıyla istesek yüklenirmi geri acaba

watsapp tan talep etmeyi deneyebilirsiniz eğer hesabınızın sizin olduğuna ikna ederseniz olabilir diye düşünüyorum ama emin değilim
Kardeşim ikna ederim ama WhatsApp nasıl ulaşacağım gider Vodafoneden onaylı bir evrak alıp kimliğinin arkalı önlü fotosunu atabilirim sorun değil ama mail edresi falan yokmu bunlarin

TOMMYŞH

Katılımcı Üye
28 Haz 2021
449
164
Turan
Teşekkür ederim kardeşim ama verdiğin uygulamada işe yaramadı Google driveye yedeklenmemis ben yaptim sandim vatsap kaldırdım yükledim ama yedeklemeler çıkmadı delirecem mahkeme kararıyla istesek yüklenirmi geri acaba

Kardeşim ikna ederim ama WhatsApp nasıl ulaşacağım gider Vodafoneden onaylı bir evrak alıp kimliğinin arkalı önlü fotosunu atabilirim sorun değil ama mail edresi falan yokmu bunlarin
2021 de işe yarıyodu ama sen arkadasın dediği gibi onlara ulaşmaya çalış

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.