Whatsapp sohbet

blackhat007

Katılımcı Üye
24 Haz 2015
957
1
benim fake numaram vardı bugun itibari ile baskasına gecmis
1. yeni numara acarken wp engelliyor ne yapabilirim
2. içindeki sohbetleri nasıl alabilirim

DemirBeY10

Üye
30 Tem 2017
239
1
Pasifik
benim fake numaram vardı bugun itibari ile baskasına gecmis
1. yeni numara acarken wp engelliyor ne yapabilirim
2. içindeki sohbetleri nasıl alabilirim
Merhaba hocam içindeki sohbetleri nereye yedekledğin önemli Google drive falan ise geri alırsın ve yeni numara aldığında 2 adımlı doğrulama yap bu işlem numarayı tekrar başka bir telefonda kullanmak istediğin zaman sana pin kodu soracaktır buda demek oluyoki başka biri senin kullandığın numarayı WhatsApp'a girdiği zaman o kişiye o pin kodunu soracak oda bilmediği için numara sende kalmaya devam edecek

blackhat007

Katılımcı Üye
24 Haz 2015
957
1
Merhaba hocam içindeki sohbetleri nereye yedekledğin önemli Google drive falan ise geri alırsın ve yeni numara aldığında 2 adımlı doğrulama yap bu işlem numarayı tekrar başka bir telefonda kullanmak istediğin zaman sana pin kodu soracaktır buda demek oluyoki başka biri senin kullandığın numarayı WhatsApp'a girdiği zaman o kişiye o pin kodunu soracak oda bilmediği için numara sende kalmaya devam edecek

hocam wp plus kullanıyorum ne yapabilirim sohbetler onemli benim icin

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.