Whatsapp uçtan uca şifreleme yöntemi

Arabella

Yeni üye
2 Nis 2016
16
0
CA
Nedir bu Whatsapp uçtan uca şifreleme yöntemi? Biri açıklayabilir mi? Bundan sonra mac spoof yaparak Whatsapp hackliyemicekmiyiz?

vigivan

Katılımcı Üye
29 Ocak 2010
977
1
Meseleyi bende anlamadım güya güvenlik önlemi diye koymuşlar ama çözemedim meseleyi. Wp ın sitesinden haberlerden falan baktım ekstra güvenlik önlemi sadece karşıda ki ve siz okuyabileceksiniz artık mesajları diyor. Eskiden yedekleri çalıp kaçıyordum o olmayacak mı artık :D

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.