Mobil WhatsApp Uygulamadan Atma Hatası

18 Nis 2020
150
1
Herkese Hayırlı Akşamlar Dilerim , Sabahtan Beridir Bu Saate Kadar WhatsAppta Gönderdiğim Her Mesajın Peşine Uygulamadan Atılıyorum. Ve Aynı Şekilde WhatsApp Durumlarına Bakmak İstediğimde de Aynı Hatayı Alıyorum. Önbelleği Falan Sıfırladım Gene Olmadı. Android Sistem WebViewi' de Sildim , Gene Düzelmedi. Yardımlarını Bekliyorum.

egemizah

Katılımcı Üye
19 Şub 2021
864
429
Herkese Hayırlı Akşamlar Dilerim , Sabahtan Beridir Bu Saate Kadar WhatsAppta Gönderdiğim Her Mesajın Peşine Uygulamadan Atılıyorum. Ve Aynı Şekilde WhatsApp Durumlarına Bakmak İstediğimde de Aynı Hatayı Alıyorum. Önbelleği Falan Sıfırladım Gene Olmadı. Android Sistem WebViewi' de Sildim , Gene Düzelmedi. Yardımlarını Bekliyorum.
Wahsap businesden birde girmeyi denedinizmi ?

akephalos

Yeni üye
29 Mar 2020
18
0
kullandığınız wp resmi olan mı yoksa modlu mu acaba?

Crosslightxp

Katılımcı Üye
26 Eyl 2021
590
221
19
Fransa
Modlu kullanıyorsan normal arada bir bana da oluyor sil tekrar yükle düzelir

28 Nis 2019
182
102
Zincirlikuyu Mezarlığı
İyi günler dilerim. Telefonunun sistemsel bir sorunu olabilir kullandığın WhatsApp orjinal olduğuna göre yani tavsiyem WhatsApp'ı silip yeniden yüklemeniz işe yaramazsa telefonunuza komple format atmanızdır. İyi forumlar

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.