Whatsapp yasaklandı

"Squ4LL

Özel Üye
14 Tem 2009
14,316
592
Merhaba arkadaşlar dün whatsapp hesabım yasaklandı nasıl açabilirim yardımcı olabilecek biri varmı

Eğer ki WhatsApp hesabına erişiminin kısıtlanmasının sebebiniz herhangi bir modlu WhatsApp kullanmansa açmakta birazcık sıkıntı yaşayabilirsin.Fakat bu süreçte WhatsApp Destek Ekibine çok fazla mail gönderme. Numaran ilk defa kapandıysa mutlaka açarsın ama açma süresi değişebilir. Sen ne olursa olsun çok fazla mail gönderme çünkü bi süre sonra mailler spama düşüyor ve geri dönüş yapılmıyor.

Android için WhatsApp destek mail adresi: [email protected]
iPhone için WhatsApp destek mail adresi: [email protected]
Windows Phone için WhatsApp destek mail adresi: [email protected]
WhatsApp Web destek mail adresi: [email protected]
WhatsApp Business destek mail adresi: [email protected]

Yukardaki maillerden birine veya Google Play-App Store üzerinde WhatsApp uygulamasını aratarak Yapımcı Bilgileri kısmından Destek Ekibine şu maili atabilirsin: (Tekrar söylüyorum sadece bir kez atmalısın fazlasına gerek yok.)

Alıcı: [email protected] (Bu maile atmanı öneririm.)
Konu: WhatsApp Oturumum Yasaklandı

Whatsapp oturumuma erişimim sebepsiz yere yasaklandı. Ben kullanım koşullarınızı hiçbir zaman ihlal etmedim. Aksi takdirde ihlal etmeye çalışan arkadaşlarımı uyardım ve onları vazgeçirdim. Hesabımın kapatılma sebebini birkaç gün önce bana whatsapp üzerinden tehditlerde ve sözlü tacizde bulunan bir kişinin benim adıma sahte söylemlerde bulunup size iletmesi olabilir diye düşünüyorum. Ben tüm iletişim işlemlerimi whatsapp üzerinden yapıyor, il dışındaki ailemle whatsapptan konuşuyorum, şuan müşterilerim benden geri dönüş bekliyor olabilir. Tüm ticari bilgilerim, konuşmalarım ve özel hayatım hesabımın erişiminin kısıtlanması yüzünden kesilmiş durumda. Gereğinin yapılmasını acilen talep ediyorum. Sizlerin bu konuda haksızlık yapmayıp doğru olanı yapacağınızı düşünüyorum.

Numaram: +90 (***) *** ** **
Telefon Modelim: (Örn. : VESTEL Venus Z20 )

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Yukardaki metni "[email protected]" mailine göndermeyi dene sonra da beklemeye koyul. Eğer ki sana olumsuz bir mail gönderirse daha fazla mail atma. En kötü ihtimalle Fake numara veya yeni bir hatla WhatsApp kullanımını sağlayabilirsin.

" Android için WhatsApp destek mail adresi: [email protected]
iPhone için WhatsApp destek mail adresi: [email protected]
Windows Phone için WhatsApp destek mail adresi: [email protected]
WhatsApp Web destek mail adresi: [email protected]
WhatsApp Business destek mail adresi: [email protected] "​

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.