Whatsapp

arifrz3

Katılımcı Üye
4 Ocak 2016
495
1
Ankara
Kişilerin Mesajlarına erişebiliriyoruz diyelim
Whatsappı sildik ve ya +2 +3 +4 yükledik
Kişinin Telefon numarasını yazdık kod geldi Whatsappına eriştik peki eski mesajları nasıl görebiliriz ?

DDATA

Uzman üye
1 Ocak 2016
1,460
1
Bilinmiyor
Bildiğim kadarıyla erişemezsiniz. Cihazın kendi içerisinde yedeklemiştir yani kurbanınızın telefonunda yedeklenmiştir sohbetler. Mesela kendi telefonunda kendi yedeğini al ve annenin veya babanın telefonunda hesap açmayı denersen anlarsın. :)

Ruh

Adanmış Üye
10 Eyl 2015
6,465
45
Hedef kişinin telefonundaki whatsapp klasörünün içindekini Databeses klasörünü ve içindeki verileri, kendi telefonundakileri silerek onların yerine kopyalamayı dene.

Bonfire

Katılımcı Üye
28 Ocak 2016
692
0
İstanbul
Bildiğim kadarıyla erişemezsiniz. Cihazın kendi içerisinde yedeklemiştir yani kurbanınızın telefonunda yedeklenmiştir sohbetler. Mesela kendi telefonunda kendi yedeğini al ve annenin veya babanın telefonunda hesap açmayı denersen anlarsın. :)

Albayıma katılıyorum ve bundan sonra gelecek mesajları kurbanın bağlı olduğu ağa girip izleyebilrsiniz (The Man In The Mıddle Attack).Ama kurban whatsapp'a girdiğinde tekrar doğrulama yapması istenecektir.Bu yüzden kendi telefonunuzdan doğrulama yapmayın derim.

arifrz3

Katılımcı Üye
4 Ocak 2016
495
1
Ankara
Telefonundan istediğim dosyayı alabilirim daha önce denedim yapmayı sadece whatsapına eriştim ama mesajları göremiyorum yani yedeklemeleri nereye yaptığını bilsem ve kendi telefonumda nereye atcağımı bilsem denicem ama

ktsociety

Katılımcı Üye
14 Mar 2017
602
7
Teşkilât
dostum açıklık getireyim görürsün yüzde 90'lık bir kısım gmail hesabına yedeklenir bunu unutma kimsede girip silmeye uğraşmaz o yüzden ordan silmediyse ilk mesajına kadar geri yüklersin önemli olan gmailini sosyal mühendislikle veyahutta yerel ağ saldırısı ile alman iyi forumlar :))

ktsociety

Katılımcı Üye
14 Mar 2017
602
7
Teşkilât
dostum gmail hesabına girek android marketten erişirsin dosyalarımdada log'larda belki vardır ama bunla uğraşma 5 kere şifreyi yanlış gir eğer yanında biri ise ordan gmaili görürsün zaten

Dante Sparda

Yeni üye
19 Eyl 2015
8
1
Universe
Albayıma katılıyorum ve bundan sonra gelecek mesajları kurbanın bağlı olduğu ağa girip izleyebilrsiniz (The Man In The Mıddle Attack).Ama kurban whatsapp'a girdiğinde tekrar doğrulama yapması istenecektir.Bu yüzden kendi telefonunuzdan doğrulama yapmayın derim.

Da kabalık etmek istemem ama whatsapp mesajları AES 256 Bit lik bir şifreleme sistemi ile korunuyor yani MITM yapsak bile adamın yazdığı "Merhaba Nasılsın?" Gibi bir cümleyi çözmek ortalam bir bilgisayar ile 35-40 yılınızı alır.

Bonfire

Katılımcı Üye
28 Ocak 2016
692
0
İstanbul
Da kabalık etmek istemem ama whatsapp mesajları AES 256 Bit lik bir şifreleme sistemi ile korunuyor yani MITM yapsak bile adamın yazdığı "Merhaba Nasılsın?" Gibi bir cümleyi çözmek ortalam bir bilgisayar ile 35-40 yılınızı alır.

hocam serverdan bilgiyi almıyoruz direk kurbandan alıyoruz şifrelenmeden yani.Kurban mesajı şifrelemesi için servera gönderirken mesajı alıyoruz.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.