Whatsappda çevrimiçi gözükmeyen kişi

uhlaka

Yeni üye
21 Ocak 2011
18
2
Arkadaşlar merhaba, bu ilk yardım talebim. Çevrimiçi takip programları ole takip ettigim kışı artık çevrimiçi gözükmüyor. Ya herkese kapattı, ya da sadece bana kapattı veya son olarak sadece kişilerime gösteri ayarlayıp beni rehberden sildi. Bu gibi durumda hangi yol ile çevrimiçi özelliğinin kapatıldığını nasıl öğrenebiliriz? Teşekkürler.

Phobos'

Uzman üye
22 Nis 2022
1,743
1,364
Merhaba,

Maalesef şuan bulunan hiçbir
modda veya ek programda bu özellik bulunmamaktadır. Rehberinde kayıtlı olup olmadığını bulmak için bazı yabancı sosyal medya uygulamaları var ama Türkiye' de pek kullanılmıyor. Bu yüzden tespit etmeniz çok zor.

İyi Forumlar...

hanifiking21

Katılımcı Üye
17 Mar 2021
521
119
bilmesende olur
Arkadaşlar merhaba, bu ilk yardım talebim. Çevrimiçi takip programları ole takip ettigim kışı artık çevrimiçi gözükmüyor. Ya herkese kapattı, ya da sadece bana kapattı veya son olarak sadece kişilerime gösteri ayarlayıp beni rehberden sildi. Bu gibi durumda hangi yol ile çevrimiçi özelliğinin kapatıldığını nasıl öğrenebiliriz? Teşekkürler.
Başka telfonlarda dene Eger başka telfonlarda cevrim dişı yazıyorsa sadece kişilerimi seçmıştir yada sizi engelemiştir

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.