Whatsapp'da Yaşadığım Sıkıntı

Troyn666

Katılımcı Üye
19 Eki 2014
676
1
Petersburg
2-3 Gündür Birçok geçiçi numara servisinden numara aldım whatsapp da kullanmak için numaralar çalışıyor whatsapp dan kod geliyor kodu giriyorum "Whatsapp Geçiçi Olarak Kullanılamıyor Lütfen 1 Saat Sonra Tekrar Deneyin " Diyor. 1 Saat Sonra tekrar kod istediğimde ise numara engellenmiş oluyor +1 ve +48 numaralarla denedim hepsinde aynı sorunu yaşıyorum. Nedir bunun çözümü bilgisi olan arkadaşlar var mı? Normal Whatsapp danda denedim modlu whatsapptan da hiçbir türlü olmuyor.

umutkalay

Katılımcı Üye
26 Nis 2019
276
0
hm.. anlaşılan wathsapp durumu çakozlamış.Ben şimdiye kadar texnowun pro versiyonunu kullanıyordum çatır çutur çalışıyordu istersen onla bir dene ama texnowda +1 canada numaraları veriyor eğer olmazsa değişik ülkelerden bak fake number diye aratırsan google de bir çok sağlayıcı var ama wathsapp bir engel koymak istemişse senin arattığından fazla sonuca ulaşıp hepsini iptal etmiş olabilir umarım böyle birşey yoktur benimde işime gelmez :)

Troyn666

Katılımcı Üye
19 Eki 2014
676
1
Petersburg
hm.. anlaşılan wathsapp durumu çakozlamış.Ben şimdiye kadar texnowun pro versiyonunu kullanıyordum çatır çutur çalışıyordu istersen onla bir dene ama texnowda +1 canada numaraları veriyor eğer olmazsa değişik ülkelerden bak fake number diye aratırsan google de bir çok sağlayıcı var ama wathsapp bir engel koymak istemişse senin arattığından fazla sonuca ulaşıp hepsini iptal etmiş olabilir umarım böyle birşey yoktur benimde işime gelmez :)

acaba vpn felan mı kullanmak gerek hangi ülkenin numarası olursa olsun kabul etmiyor şaştım kaldım

Başka bilgisi fikri olan arkadaş var mı bu sorunu yaşayıp çözen

Moderatör tarafında düzenlendi:

umutkalay

Katılımcı Üye
26 Nis 2019
276
0
Troyn666 senin yazın üzerine tekrar denedim oldu şimdi textnow full apk google den indir kayıt ol alan kodu isteyecek 901 yaz ve cıkan numaralardan en üsttekini seç şimdi bu numarayı wathsappa canada numarası olarak ekle bu kadar işine yaradıysa teşekkür butonunu kullanalım lütfen :)

Son düzenleme:

Troyn666

Katılımcı Üye
19 Eki 2014
676
1
Petersburg
Troyn666 senin yazın üzerine tekrar denedim oldu şimdi textnow full apk google den indir kayıt ol alan kodu isteyecek 901 yaz ve cıkan numaralardan en üsttekini seç şimdi bu numarayı wathsappa canada numarası olarak ekle bu kadar işine yaradıysa teşekkür butonunu kullanalım lütfen :)

Dostum gözünü seveyim bana bir numara al kafayı yiyeceğim dediğinin aynısını yapıyorum WhatsApp şuanda kullanılamıyor 1 saat sonra deneyin diyor

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.