Whatsapp'ı çoklu kullanamıyorum?

SalihRxR

Katılımcı Üye
28 Ocak 2015
397
0
Yakamoz'un konusundan indirdim "Açılmıyor" dedi whatsapp plus'u denedim, diğer whatsapp( Orjinal numaram) gitti. Nasıl yapıcam kafam karıştı ya ?

Pro-Fesor

Uzman üye
10 May 2010
1,790
0
Ankara
Kardeşim whatsappı iki numara ile ciftsimli olmadığı halde kullanabileceğini sanmıyorum çünkü whatsapp telefonu onayladıktan sonra giriş yapan bir uygulama bundan mütevellit sen öyle birşey yapsan dahi birisi deaktif durumda olması gerekecektir.

Ruh

Adanmış Üye
10 Eyl 2015
6,465
45
Whatsapp plus sürümlerini yüklemek için, orjinal whatsappta sohbetleri yedekleyip orjinal whatsapp uygulamasını telefondan kaldırıp, yakamoz hocanın konusunda ki whatsapp plus sürümünü yükleyebilirsin.

7 Tem 2007
9,549
89
Yakamoz'un konusundan indirdim "Açılmıyor" dedi whatsapp plus'u denedim, diğer whatsapp( Orjinal numaram) gitti. Nasıl yapıcam kafam karıştı ya ?

Whatsapp plus sürümlerini yüklemek için, orjinal whatsappta sohbetleri yedekleyip orjinal whatsapp uygulamasını telefondan kaldırıp, yakamoz hocanın konusunda ki whatsapp plus sürümünü yükleyebilirsin.

mhmtslhbtr hocanın dediği gibi, orjinal whatsapta sohbeti yedekle. Telefondan kaldır. Kesinlikle kalkması lazım. Whatsapp bazı cihazlarda sistem uygulaması olarak gelir kaldıramazsın. Böyle bi durum olmadığından emin ol. Kaldıramıyorsan plus yükleyemezsin. Ardından imzamda bulunan 4 whatsapp tan ihtiyacın kadar uygulamayı sorasına göre indirip kullanabilirsin. Hala sıkıntı yaşıyorsan en baştan temiz indirme yapmanı öneririm.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.