WhatsApp'ı Sahte Numara ile Kullanma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

DesDeRe*

Kıdemli Üye
3 Nis 2012
3,192
1
STUB

hackerkadim

Katılımcı Üye
13 Tem 2012
608
0
World that.
Beni Ara dedım ulasılamıyo dıyıp 1 saat ıcınde tekrar deneyın dedı kod gelmedı hata yaptıgımı sanmıyorum acık kapatıldımı yoksa..

AgarthaSec

Katılımcı Üye
3 Şub 2012
654
90
𐱅𐰇𐰼𐰜
Sıkıldıkça numara değiştiririz artık, bu siteyi onaya falan kullanıyorduk ama bu hiç aklıma gelmemişti :D Kalite paylaşım hocam :D

Denedim çalışıyor, whatsappı silmenize gerek yok girip uygulamalardan verileri temizle yapıp whatsappa girin no isteyecek sizden, kod gelmezse 2 3 sefer deneyin kesin geliyor :D

Son düzenleme:

DesDeRe*

Kıdemli Üye
3 Nis 2012
3,192
1
STUB
Beni Ara dedım ulasılamıyo dıyıp 1 saat ıcınde tekrar deneyın dedı kod gelmedı hata yaptıgımı sanmıyorum acık kapatıldımı yoksa..

Bir iki gün aralıklarla dene gelir onay mesajı

Sıkıldıkça numara değiştiririz artık, bu siteyi onaya falan kullanıyorduk ama bu hiç aklıma gelmemişti :D Kalite paylaşım hocam :D

Denedim çalışıyor, whatsappı silmenize gerek yok girip uygulamalardan verileri temizle yapıp whatsappa girin no isteyecek sizden, kod gelmezse 2 3 sefer deneyin kesin geliyor :D

eyvallah saolasın :)

iphonelerde olmuyor malesef

Iphone de deneme şansım olmadı . olmayan şey nedir onay mesajı mı gelmiyor

DesDeRe*

Kıdemli Üye
3 Nis 2012
3,192
1
STUB
Site şuan kullanım dışıdır tekrar çalışır hale geldiğinde burdan yazacağım iyi forumlar

Heliix

Yeni üye
17 Nis 2014
1
0
Eyvallah bilgi için fakat sesli mail gelmiyor bana, çok denedim ama gelmedi neden olabilir?

HackerAins

Üye
1 Kas 2012
152
0
Android ve Iphonede çok işe yarar çünkü aynı uygulamadan 2 tane kurma şansın var. Whatsapp'dan 2 tane kurarsın biri orj. numaran olur diğeri sahte numara :) Maalesef Symbianda bu yok ama.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.