WhatsApp'ı Sahte Numara ile Kullanma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

einstankado

Yeni üye
13 Nis 2013
50
0
Android ve Iphonede çok işe yarar çünkü aynı uygulamadan 2 tane kurma şansın var. Whatsapp'dan 2 tane kurarsın biri orj. numaran olur diğeri sahte numara :) Maalesef Symbianda bu yok ama.

Bence 1telefona 2 whatsapp yüklenebilir ama farklı 2 hesap açılımı?Denemek lazim olursa mükemmel olur ama :D

DesDeRe*

Kıdemli Üye
3 Nis 2012
3,192
1
STUB
Android ve Iphonede çok işe yarar çünkü aynı uygulamadan 2 tane kurma şansın var. Whatsapp'dan 2 tane kurarsın biri orj. numaran olur diğeri sahte numara :) Maalesef Symbianda bu yok ama.

Bilgilendirme için teşekkürler :)

Mükemmel bi konu olmuş ellerinize sağlık..

Eyvallah saolasın güle güle kullanın :)

Bence 1telefona 2 whatsapp yüklenebilir ama farklı 2 hesap açılımı?Denemek lazim olursa mükemmel olur ama :D

Nokia larda o olmuyor ama android lerde denemedim :)

arkadasim ben sen dedigin gibi yaptim ama alinmadi mesaj gelmedi , neden olabilir ?? :/

Site suan bakımda sanırım numara alımı da kapatılmıs tekrar acıldıgında bilgilendirecegim :)

sağol gerçekten çok yardımcı oldun başarılarının devamını diliyorum

Eyvallah saolasın :)

DesDeRe*

Kıdemli Üye
3 Nis 2012
3,192
1
STUB
Whatsapp bu oluşturduğumuz fake numaraları arayamıyor şuanlık yöntem çalışmıyor. Tekrar sesli mesaj gelirse burdan haber vereceğim iyi forumlar

newaslan

Üye
27 Ocak 2012
204
0
İstanbul
Numaranızı arayamadık. lütfen numaranızı kontrol edip 1 saat sonra tekrar deneyin....

bu çıkıyor beyler ne yapmalıyım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.