WhatsApp'ı Sahte Numara ile Kullanma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

NEW STYLE

Kıdemli Üye
20 Nis 2014
2,394
3
nereye
Hocam mesela ahmetin telefon numarasını caller idye yazıp mehmeti arasak. Rehberinde ahmetin nurmarası ekliyse. Arayan kişi ahmet olarak mı gözükür, yoksa numara mı çıkar.

kardesim sen kayit yapdiginda numarayi ayni kayd edersen tabiki arnan kisininde telefonunda ayni numara kayitliysa aynisi cikar,ama numarayi hocamiz soyledigi gibi farkli kayd edersen o telefonda ayni numara kayitli degilse direk degistirdigin numaran cikar.:)

sefer002

Yeni üye
14 Eyl 2008
30
0
hocam rehberdeki tüm kişiler whatsapp a gelmiyor sence neden olabilir.
edit: telde 2 whatsaap kullanıyorum

algida26

Yeni üye
27 Haz 2012
40
0
Eskişehir
sa kardesim faydali bir konu eline sağlık ama ben numarayi degistiriyorum kendime mesaj atyorum mesela ama voxox number kisminda yazan numarayla mesaj gelyo bana onu nasil degistiricem ve pcye programi yuklemedim direk mobil indirdim

3808

Yeni üye
22 Eyl 2012
23
0
Dostum bu Voxoxda whatsappa numara yazarken hangi ülke seçilecek ? American seçtim sesli kod yabancıydı tek seferde anlamadım Canada seçtim şmidide 15 dk bekleyin diyor bi yardım etsen sana zahmet :)

mma329

Uzman üye
23 Eki 2014
1,626
0
Başlayalım?
mekhack andorid olmasına gerek yok bluestacks diye program var kendi sitesinden indirebilirsin oraya yukle kolay gelsin. bu yontem %100 çalışıyor denenmiştir ve su an kullanıyorum :D

DesDeRe*

Kıdemli Üye
3 Nis 2012
3,192
1
STUB
sa kardesim faydali bir konu eline sağlık ama ben numarayi degistiriyorum kendime mesaj atyorum mesela ama voxox number kisminda yazan numarayla mesaj gelyo bana onu nasil degistiricem ve pcye programi yuklemedim direk mobil indirdim

konuda anlatımını yaptım dostum settings ten caller id yi değiştireceksin.

kardeşim biraz arastirdim guncelleme geldigi icin olmuyor felan diyolar apk bulamadim yardim edersem cok sevinirim

yakın zamanda denemedim bakarım müsait bir zamanımda dostum

Dostum bu Voxoxda whatsappa numara yazarken hangi ülke seçilecek ? American seçtim sesli kod yabancıydı tek seferde anlamadım Canada seçtim şmidide 15 dk bekleyin diyor bi yardım etsen sana zahmet :)

bana at ses dosyasını yardımcı olayım dostum

android telefonum yok napcam

Alayım istersen bir tane sana :D Bluestack indir oraya kurabilirsin dostum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.