WhatsApp'ı Sahte Numara ile Kullanma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

sepultura46

Yeni üye
1 Ocak 2015
35
0
Ben iphone 5c kullanıyorum programı indirdim ama sahte tel nosu ile kayıt olamıyorum benden kod istiyor lütfn daha detaylı bi şekilde anlatır mısın

DesDeRe*

Kıdemli Üye
3 Nis 2012
3,192
1
STUB
Para da bitti valla varken çok iyiydi :) şimdi bütün voicemail servislerini deniyorum inşallah bir tanesini yer :)

valla sanmıyorum ben denemiştim baya virtual number kabul etmiyor :) bulursan haber et konuya eklerim :)

Ben iphone 5c kullanıyorum programı indirdim ama sahte tel nosu ile kayıt olamıyorum benden kod istiyor lütfn daha detaylı bi şekilde anlatır mısın

dostum zaten resimli anlatımı yaptım , sahte numara ile zaten kayıt olamazsın yukarıda da bunu tartışıyorduk görmedin mi :)

triyaki43

Üye
28 Haz 2009
247
0
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.