WhatsApp'ı Sahte Numara ile Kullanma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Byyaraliqrall

Katılımcı Üye
18 Tem 2015
420
0
İşe yaramıyor , arama yaılmıyor ingilizce bilmediğimden söyoeneni anlamadım ve facebook kod dogrulamasi sms i gelmedi kodu tekrsr gonder dememe rağmen

crazyboy93

Uzman üye
8 Eyl 2009
1,346
0
Vb.Net
kardeşim caller id kısmına bi numara salladım başına 9 koydum sonra birini arayınca error diyo please contact customer falan filan bişeyler diyor ama anlamadım .

gkbrkttr

Üye
25 Haz 2015
224
0
Voxoxu yükledim kayıt oldum sma doğrulama kısmında telimi girince bu tel kullanılmış diyor ???

qokada

Yeni üye
3 Eki 2015
27
0
Manisa
Sürekli olarak tekrar deneyin diyen bir bayan çıkıyor,yani kesin sonuca ulaşamıyoruz. Hata konusunda yardımcı olabilecek birisi var mı?

Evilseed

Uzman üye
4 Haz 2014
1,041
0
eskiden yapmıştım kendi telefonumda şimdi giriş yapmaya çalışıyorum onay kodu yok telefon numaranızı yazın diyor yazıyorum onay kodu gönderilemedi diyor yeniden kayıt olmak içinde tekrar başka telefon numarası istiyor

DesDeRe*

Kıdemli Üye
3 Nis 2012
3,192
1
STUB
eskiden yapmıştım kendi telefonumda şimdi giriş yapmaya çalışıyorum onay kodu yok telefon numaranızı yazın diyor yazıyorum onay kodu gönderilemedi diyor yeniden kayıt olmak içinde tekrar başka telefon numarası istiyor

Voxox hesabına mı giriş yapmaya çalışırken mi bu hatayla karşılaşıyorsun ?

bebas

Uzman üye
29 Ağu 2015
1,163
1
Dostum whatsapp telefona gelen kodu kendisi otomatik seçiyor onaylama kodunu elimizle giremiyoruz. Ben yapamadım çalışıyor diyorsan çalışıyordur.

DesDeRe*

Kıdemli Üye
3 Nis 2012
3,192
1
STUB

Dostum whatsapp telefona gelen kodu kendisi otomatik seçiyor onaylama kodunu elimizle giremiyoruz. Ben yapamadım çalışıyor diyorsan çalışıyordur.

evet giriş yaparken oluyor

Önümüzdeki hafta sonu videolu anlatım yapacağım arkadaşlar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.