WhatsApp'ı Sahte Numara ile Kullanma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

masterx19

Yeni üye
20 Şub 2016
1
0
Ben üyeliği alıyorum lakin bir türlü kod gelmiyor. Beni ara seçeneğine basıyorum yine gelmedi. Ses geldi bir ara mesaj kutusuna düştü o kodu yazdım bu sefer 24 saat sonra tekrar deneyin dedi:(

redshadown

Üye
11 Kas 2009
110
0
Almaty
Wp + ile 2 hesap açmak isteyelim 1. Hesap gerçek hesabım olsun ama 2. Hesabı mac adresini değiştirip başkasının hesabını açmak istersem ne olur? Birinci hesap banlanır mı? Garip bir soru oldu sanırım, sitede hesabım eski ama yeni müdavimlerdenim şimdiden tüm kardeşlerime teşekkürler

Adigeefe

Katılımcı Üye
21 Haz 2015
614
9
Kafkasya
Hocam Konu Güncelmi Güncelse Şimdi Onay Bölümünde (Whatsapp) numarayı kendi belirlediğimiz numarayı yazınca verif.. sms bu voxvox uygulamasınamı geliyor ?

7 Tem 2007
9,549
89
Hocam Konu Güncelmi Güncelse Şimdi Onay Bölümünde (Whatsapp) numarayı kendi belirlediğimiz numarayı yazınca verif.. sms bu voxvox uygulamasınamı geliyor ?
Kendi belirlediğimiz numarayı sadece voxox içi arama yaparken kullanıyoruz. Whatsapp onayı için uygulamanın bize verdiği numarayı yazacağız.
Güzelde illa bilgisayaramı bağlicaz
Pc ye gerek yok voxox u play store den indirebilirsin.

reload58

Üye
9 Eyl 2012
190
0
cd/usr/src
Numaramı whatsapp yazıyorum kod gönderilemedi diyor. Numaramı doğru yazdığıma eminim. Beni ara tıklıyorum kod soruyor ama voxox da ne mesaj var nede çağrı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.