Whatsapp'ımı ele geçirdiler ne yapmalıyım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

hasan alper

Yeni üye
10 Mar 2016
19
0
Whatsap konusmalarımı bana atıyorlar bn bu sahısı nereye şikayet edebilirim ne yapmam lazım yardımcı olurmusunuz ? özel hayatıma girmenin cezası nedir ?

Moderatör tarafında düzenlendi:

Tetrox

Kıdemli Üye
14 Mar 2017
2,338
2
none
Dostum suç konusunda google'de araştırma yapsan bulurdun zaten biraz araştırın direk açmayınız.
Yakınınızdaki polis departmanına şikayet edebilirsiniz fakat kanıtınız olmalı
Özel hayatnın gizliliğinin ihlal edilmesi cezası
Forumda veyatta google'de birazcık araştırma yapınız zaten direk bulursunuz
BTK Şİkayet etme bürosu
Eğer sert çıkıştıysam kusuruma bakma

Son düzenleme:

T3RMiN4TOR

Kıdemli Üye
19 Haz 2013
4,998
7
İstanbul
Dostum suç konusunda google'de araştırma yapsan bulurdun zaten biraz araştırın direk açmayınız.
Yakınınızdaki polis departmanına şikayet edebilirsiniz fakat kanıtınız olmalı
Özel hayatnın gizliliğinin ihlal edilmesi cezası
Forumda veyatta google'de birazcık araştırma yapınız zaten direk bulursunuz
BTK Şİkayet etme bürosu
Eğer sert çıkıştıysam kusuruma bakma

THT YARDIM MERKEZİ boşuna yok ! Sizler soru soracaksınız ki bizler de bilgimiz dahilinde yardımcı olalım.

Whatsap konusmalarımı bana atıyorlar bn bu sahısı nereye şikayet edebilirim ne yapmam lazım yardımcı olurmusunuz ? özel hayatıma girmenin cezası nedir ?

BTK ŞİKAYET FORMU/SİTESİ

Buradan Online Şikayet edebilirsin dostum.

piyanci42

Uzman üye
21 Nis 2015
1,437
1
Atmosfer
Telefonunu temizle kardeşim önce rat a karşı.Daha sonra internet eşitlenmesi varsa whatsaptta onu da kaldir gereklu yerlere şikayetini yap sonuc alırsın ozel hayatin gizliligi söz konusu ..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.