WhatsApp'ta mesaj göndermiyor?

28 May 2013
100
0
# T.C. # cCc
Selamün Aleyküm arkadaşlar öncelikle Hayırlı ramazanlar, hayırlı akşamlar. Benim bi arkadaşım whatsapp'da mesaj alabiliyor fakat gönderemiyor. Tik işaretinin çıktığı yerde saat işareti çıkıyor ve mesajları 10dk , 30dk sonra falan gönderiyor. sebebi ne olabilir. internette araştırdım fazla bu sorunla karşılaşan yok sanırım. %100 çözüm yok :) başına gelen oldu mu çözümü nedir şimdiden çok teşekkürler. Senkronizasyonu açık whatsapp'ın ve telefonu kapatıp açmayı denemiş.

Son düzenleme:
28 May 2013
100
0
# T.C. # cCc
Sadece whatsapp mı yoksa diğer şeylerde de böyle mi örneğin telefondaki bazı sorunlardan dolayı hat gidiyor olabilir haliyle mesajda gönderilmiyordur

herşey normal çalışıyor hatta mesajları alıp görebiliyor sadece whatsapp'da böyle bi sıkıntı yapıyor. internetten mi acaba dedik wi-fi ile yine aynı. ve wi-fi de problem yok. bende çalışıyor. kendi internet paketi ile yine aynı çalışmıyor

Uninstall59

Katılımcı Üye
20 May 2016
291
0
Türkiye
Bende de öyle bir şey olmuştu, kaldırıp tekrar kurdum. Olmadı. Telefonu aldım yere vurdum düzeldi. :) Tabii ki şaka yapıyorum. Wp'ı kaldırıp tekrar kurmayı denemediyse onu denemesini öneririm. Ön belleği silip bir daha yüklesin. Yine olmazsa Telefonu yere vurabilir :)

Tabii yere vurmadan önce son bir deneme daha yapmasını öneririm :D

web whatsapp'tan giriş yapsın bir de oradan denesin bakalım sorun ortadan kalkacak mıdır :)

28 May 2013
100
0
# T.C. # cCc
Bende de öyle bir şey olmuştu, kaldırıp tekrar kurdum. Olmadı. Telefonu aldım yere vurdum düzeldi. :) Tabii ki şaka yapıyorum. Wp'ı kaldırıp tekrar kurmayı denemediyse onu denemesini öneririm. Ön belleği silip bir daha yüklesin. Yine olmazsa Telefonu yere vurabilir :)

Tabii yere vurmadan önce son bir deneme daha yapmasını öneririm :D

web whatsapp'tan giriş yapsın bir de oradan denesin bakalım sorun ortadan kalkacak mıdır :)

malesef whatsapp webdede aynı problem devam ediyor.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.