WhatsApp'ta numaranın başka telefonda kullanılması

Anarcihst

Üye
23 Haz 2020
155
2
İtalya
Merhabalar,neredeyse üç kere telefonuma whatsapp için doğrulama kodu geldi fakat hiçbirini kimseye söylemedim hatta sildim bile,aradan 20 dakika geçti ve whatsappa girdiğimde bu numarara başka bir telefon numarasına geçmiştir diyip whatsapptan atıldım sms ve beni ara kısımları 7 saat ve 2 saat olmak üzere kapalıydı ne yapmam gerekiyor, çok endişeliyim yardımcı olurmusunuz?

Moderatör tarafında düzenlendi:

Suskun

Kıdemli Üye
23 Ocak 2012
2,766
680
Germany
Cevap: Whatsappımdan atıldım !

Merhaba,
Numaranız kapatılmak istenmiş, bunun için 7 saati beklemeniz gerekiyor geldiği gibi hemen beni ara veya SMS gönderin ve numaranızı alın eğer 7 saat geldiği zaman karşıdaki kişi kod gönderirse numaranızı bloke olur 24 veya 48 saat bu sefer beklersiniz 48 saattan sonra belli bir süre giremezsiniz,

İyi Forumlar.

Anarcihst

Üye
23 Haz 2020
155
2
İtalya

Merhaba,
Numaranız kapatılmak istenmiş, bunun için 7 saati beklemeniz gerekiyor geldiği gibi hemen beni ara veya SMS gönderin ve numaranızı alın eğer 7 saat geldiği zaman karşıdaki kişi kod gönderirse numaranızı bloke olur 24 veya 48 saat bu sefer beklersiniz 48 saattan sonra belli bir süre giremezsiniz,

İyi Forumlar.

Numaramı geri aldım diyelim,karşıdaki şahıs tekrardan aynı şeyleri yaparsa yine kapatılır mı numaram nasıl kurtulabilirim?

Bgbedirhan

Üye
1 Ocak 2020
94
1
İstanbul

Merhabalar,neredeyse üç kere telefonuma whatsapp için doğrulama kodu geldi fakat hiçbirini kimseye söylemedim hatta sildim bile,aradan 20 dakika geçti ve whatsappa girdiğimde bu numarara başka bir telefon numarasına geçmiştir diyip whatsapptan atıldım sms ve beni ara kısımları 7 saat ve 2 saat olmak üzere kapalıydı ne yapmam gerekiyor,çok endişeliyim yardımcı olurmusunuz.
Whatsapp hesap kapatmanın yeni taktiği bu, whatsapp mailine bir seneryo yazıyorsunuz whatsapp size mail atıyor ve kapanacak numarayı yazıyorsunuz hesap kapatılıyor ve siz hesabı tekrar açmayın diye buga sokuyor tek çare o süreyi beklemek ve pusuya yatmak, süre biter bitmez kod isteyin ve hesabınıza girin onun dışında bir şey yapamazsınız.
İyi forumlar.

Suskun

Kıdemli Üye
23 Ocak 2012
2,766
680
Germany

Numaramı geri aldım diyelim,karşıdaki şahıs tekrardan aynı şeyleri yaparsa yine kapatılır mı numaram nasıl kurtulabilirim?

Merhaba,
Numaranı iki adımlı Doğrulama açabilirsin, numarayı aldığın zaman iki adımlı Doğrulama aç ve wp business indir ve kendi numarana kod yolla orası 8 12 saat olana kadar 1 2 gün öyle yap sorun çözülecektir diye düşünüyorum,

İyi Forumlar.

Anarcihst

Üye
23 Haz 2020
155
2
İtalya

Merhaba,
Numaranı iki adımlı Doğrulama açabilirsin, numarayı aldığın zaman iki adımlı Doğrulama aç ve wp business indir ve kendi numarana kod yolla orası 8 12 saat olana kadar 1 2 gün öyle yap sorun çözülecektir diye düşünüyorum,

İyi Forumlar.

O Kadar alarm kurdum beni araya benden önce basmış nasıl yaptığını bilmiyorum,59 dakika sonra tekrar dene diye geldi,aslında ben araya bastım hatada az önce beni araya bastınız sonra tekrar deneyin dedi ama bana arama falan gelmedi.

hayalet18

Kıdemli Üye
3 Şub 2015
2,327
2
ERMENISTAN

Anarcihst
telefonda virüs keylogger olabılır yada pc de, agında, 1 modem resetle fabrıka ayarına dondur, 2 pc format at, 3 telefon format at sorun duzelır, whatsap ıle ıletısıme gec yada whatsap busunes kullan, bide kımseye telefon pc verme wıfı sıfrenı dahıl, modem arayuzunden ıse wps ayarı var kapat onu

Anarcihst

Üye
23 Haz 2020
155
2
İtalya

Anarcihst
telefonda virüs keylogger olabılır yada pc de, agında, 1 modem resetle fabrıka ayarına dondur, 2 pc format at, 3 telefon format at sorun duzelır, whatsap ıle ıletısıme gec yada whatsap busunes kullan, bide kımseye telefon pc verme wıfı sıfrenı dahıl, modem arayuzunden ıse wps ayarı var kapat onu

Dostum sorun bu değil tam olarak,whatsappıma giremiyorum telefon sıfırlasamda giremeyeceğim yani.

hayalet18

Kıdemli Üye
3 Şub 2015
2,327
2
ERMENISTAN

Anarcihst
ozaman whatsapla iletişim kur aynısı benim arkadaşın başına geldi , whatsapla iletişim kurdu halen dönecekler ocakta iletişime geçmişti ta , dönmediler daha, whatsap engellemiş numarasını hiç kod bile gelmiyo numara kabul etmiyordu , durduk yere oldu, samsung telefon kullanıyordu, format attı , ondan sonra oldu

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.