Whatsapp'ta Sorun Yaşıyorum

Vinny

Üye
4 Tem 2021
59
6
22
2 saattir sürekli whatsapp tarafindan araniyorum sürekli sms uzerinden dogrulama kodu isteniyor. Korkuyorum biri whatsapp çalmaya calisiyor diye. Biri bana açıklık getirebilirmi. Teşekkürler :)

akephalos

Yeni üye
29 Mar 2020
18
0
2 saattir sürekli whatsapp tarafindan araniyorum sürekli sms uzerinden dogrulama kodu isteniyor. Korkuyorum biri whatsapp çalmaya calisiyor diye. Biri bana açıklık getirebilirmi. Teşekkürler :)
amaçları wp hesabınızı ele geçirmek değil aksine hesabınızı kapatmak sürekli kod gönderdikten sonra form basarak hesabınıza erişmenize engel olucaklar ama büyük ihtimalle başaramazlar

15 Ocak 2021
239
70
herzaman her yerde
korkmana gerk yok bence koda erişemezlerse hiç birşey olmaz telfonu tarat mcafe antivirüs programı ile veya avast ile telfonda virüs varsa engelyicektir iyi forumlar dilerim

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.