Whisber MD5 Kırıcı ( Bulucu )

Whisber

Kıdemli Üye
13 Nis 2014
3,694
1
Whisber MD5 Bulucu

Merhaba arkadaslar , Yardım merkezine hep "bu md5'i kırar mısınız ?" diye konu acılıyor... Bende buna yonelik bu programı yapmaya karar verdim. Fakat bu program md5 sitelerinden veri cektiği icin "sadece veritabanında" olan şifreleri buluyor.. MD5 kırmak zaten mümkün değil cünkü belirli bir algoritması yok. Veritabanında var ise programda bulur yok ise yoktur :) kısa ve net.

İndirme Linki : MD5 Kırıcı

Virüstotal : https://www.virustotal.com/tr/file/...d3387209356536027043550a/analysis/1453597170/

Virüstotal'de 3 tane virüs bulmus. Programı kitlemedim veya herhangi bir şey yapmadım neden buldugunu bende anlamıs değilim.? Modlar zararsız oldugunu anlarlar zaten..

Not : Tekrardan soyluyorum Bu program bütün md5 leri kırmaz. ( bulmaz ) ; Sadece db de olanları kırabilir.. ( bulabilir )

Son düzenleme:

cor-vo

Yaşayan Forum Efsanesi
23 Tem 2013
7,985
1
122
darkgamertube, bir insanında yaptığı emeği karalamaya çalışmayın. Bu özgün bir çalışma, aynısının olup olmaması önemli değildir.

Bəy

Özel Üye
21 Haz 2015
4,810
266
Konya
darkgamertube, bir insanında yaptığı emeği karalamaya çalışmayın. Bu özgün bir çalışma, aynısının olup olmaması önemli değildir.

Karalamak için söylemedim. Benim konum silinmişti aynısı önceden açıldığı için.
Bu yaptığı forumda yasak diye biliyorum.
Gördüğümü de eleştirdim :)

cor-vo

Yaşayan Forum Efsanesi
23 Tem 2013
7,985
1
122
Karalamak için söylemedim. Benim konum silinmişti aynısı önceden açıldığı için.
Bu yaptığı forumda yasak diye biliyorum.
Gördüğümü de eleştirdim :)

Özgün bir konu sayıldığı için yasak değil. Alıntı olsaydı ve aynısından olsaydı o zaman yasak olabilirdi ancak program kendisine ait. :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.