Whisber Panel Admin Bulucu

Whisber

Kıdemli Üye
13 Nis 2014
3,694
1
+ Programın ismi: Whisber - Whisber Dork Maker
+ Programın sürümü: 1.0
+ Kullanılan programlama dili: C#
+ Programın ve kaynak kodunun adresi: Bana Ait.
+ Sistem Gereksinimleri: Microsoft .Net Frame Work 4
+ Açıklama: Hedef site üzerinde , admin panel taraması yapmaktadır.
+ İndirme Linki: Whisber Admin Bulucu
+ VirusTotal Sonuçları: https://virusscan.jotti.org/en-US/filescanjob/3vro3030a7
- Özellikler: 1500'e yakın admin panel listesi ekledim. Daha fazla wordlist bulursam programı guncelleyebilirim.
- Programdan Bir Kaç Kare:

Virüstotal'de tarattıgımda nedense taramıyor. 1 tane virüs bulmus o da zararsızdır zaten. Virüs koymadım programa.

Adındanda belli oldugu gibi , admin panel bulucu. Banada lazım oluyordu , yapma kararı aldım.

Son düzenleme:

stokw

Özel Üye
27 Nis 2014
4,596
69
Ellerine sağlık whisberim.
Hayırlı uğurlu olsun.
2. Sürümünde haber ette grafikleri benden olsun :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.