WhyShy tarzı kanallar ve ekipmanları

KeNair

Uzman üye
16 Ocak 2016
1,571
0
Arakdaşlar whyshy tarzı troll ve sosyal deneylerle ilgli youtube kanalı açmayı düşünüyorum. Ama bunların kullandığı mikrofonlar nedir ?
Kamera o kadar uzaktan çekmesine rağmen ses çok net geliyor. Mikrofonun kaydettiği sesi mi videoya ekliyorlar nasıl oluyor bu işler ?
Kaç defa girecem dedim bu youtube işine en son karar verdim. Arakdaşlarla güzel bi ekip oluşturacaz :D

KeNair

Uzman üye
16 Ocak 2016
1,571
0
Dostum kamera orada sadece goruntu islemini goruyor, onlar kucuk bir mikrofon kullaniyorlar "Yaka Mikrifonu" o sekil de ses algisi yapiyor,kullandiklari makineler cok pahali ama.

YAni videodaki sesler yaka mükrofonun kaydettiği sesler değil mi ? Kullandıkları kameraya baktım Canon eos 600d kullanıyorlar herhalde, ama en son 1 sene önce felan bakmıştım . Değiştirmiş olma ihtimalleri yüksek :D

Kamera için şuan o kadar bütçem yok . İyi bi kamera arıyorum şuan

RageUnseen

Adanmış Üye
29 Ağu 2015
6,880
247
İstanbul
YAni videodaki sesler yaka mükrofonun kaydettiği sesler değil mi ? Kullandıkları kameraya baktım Canon eos 600d kullanıyorlar herhalde, ama en son 1 sene önce felan bakmıştım . Değiştirmiş olma ihtimalleri yüksek :D

Kamera için şuan o kadar bütçem yok . İyi bi kamera arıyorum şuan

Doların şuan artmasından dolayi elektronikden uzak durmani tavsiye ederim seçimden sonra al bence.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.