Network Wi-fi bağlantısı yok (Kendisi yok)

TitanB

Üye
22 Ağu 2016
68
0
Ankara
Dün bir konu açtım ve 'İndirme yapamadığımı' söyledim sağolsun yardımsever (!) bir arkadaş da windows 10 kullanıyorsan
Ağ ayarlarından sıfırlayabilirsin yazmış ben de dedğini yaptım.
Bilgisayarımı yeniden başlattığımdan beri görseldeki gibi Wi-fi ekranı yok oldu, Kontrol ettim Driverler duruyor fakat sanki bilgisayarımda hiç
internet kartı yokmuş gibi davranıyor nasıl çözeceğim?
https://hizliresim.com/vam2ZD

sosyalboy

Üye
16 Haz 2019
176
0
Aynı Sorun Benimde Başıma gelmişti , Modemi kablosundan ayırıb yeniden takarsanız Mhtamelen düzelecekdir !
Bendede Aynı hata vardı böyle düzelttim

leaks

Katılımcı Üye
29 Eki 2018
864
1
Uçak modu mu açık, bir bakabilir misiniz? Bir de sıfırladığınız yerin fotoğrafını atabilir misiniz? (Mümkünse resimyukle.xyz gibi hızlıresim dışında bir site)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.