Wi-Fi Başlatılıyor.-ÇÖZÜLDÜ

LulzSecurity

Katılımcı Üye
9 Ağu 2015
399
0
Istanbul
Wi-Fi Başlatılıyor.-ÇÖZÜLMEDİ

Merhaba arkadaşlar telefonum samsung galaxy win duos.Başıma birkaç olay geldi ve sim kartımı çıkarmak zorunda kaldım ilk başlarda hiçbir sorunum yoktu fakat bu sabah telefonu açtığımda wifi-açılıyor döngüsüne girmişti bilmiyorum kaç kere kapat ve aç tuşlarına bastım pasif olarak gözüküyordu en sonunda açıldı fakat wifi ı kapatmak zorunda kaldım şimdi yine Wi-Fi sekmesine basılı tuttuğumda "WiFi açılıyor..." yazısını ekranıma yazdırıyor.Ne yapmam gerek :RpS_thumbdn:

Son düzenleme:

LulzSecurity

Katılımcı Üye
9 Ağu 2015
399
0
Istanbul
Wifi açılıyor mu ? açıldıktan sonra ekranda Wifi açılıyor diye yazan yazı askıda kalıyor doğru anladıysam dimi hocam ?
Wifi ilk başta gri renkte olur ya kapalıyken bastıktan sonra sarı ya geçiş yapmadan önce soluk bir rengi olur işte o renk var şuan ve wifi açılıyor yazıyor ama hala girmedi kız arkadaşımın dedesi ameliyata girdi sabahtan beri arayacam arayamıyorum kontörüm yok faturalı da değil hattım zaten sim kartımı kullanmıyorum çok sinir oldum.

mecitQ4

Üye
30 Ocak 2013
137
0
İstanbul
o zaman söyle bir şey yap ama belki zararlı olabilir emin değilim, uygulamalara gir telefonda yüklü olanlara gel tüm uygulamalar yani buradan wifi nin ana uygulamasını bul ve durdurmayı zorla de eğer öyle seçenek varsa sonra düzelir diye tahmin ediyorum %50 şans var ama dediğim gibi zararlı olabilir dikkat et

LulzSecurity

Katılımcı Üye
9 Ağu 2015
399
0
Istanbul
o zaman söyle bir şey yap ama belki zararlı olabilir emin değilim, uygulamalara gir telefonda yüklü olanlara gel tüm uygulamalar yani buradan wifi nin ana uygulamasını bul ve durdurmayı zorla de eğer öyle seçenek varsa sonra düzelir diye tahmin ediyorum %50 şans var ama dediğim gibi zararlı olabilir dikkat et
Teşekkür ederim sorunu tam olarak şu şekilde çözdüm ayarlardan uyguluma yöneticisine girdim ve arka planda çalışan uygulamalardan wifi ile kiesi durmayı zorlayıp telefona reset attım artık wifi bağlanıyor teşekkür ederim.

mecitQ4

Üye
30 Ocak 2013
137
0
İstanbul
Teşekkür ederim sorunu tam olarak şu şekilde çözdüm ayarlardan uyguluma yöneticisine girdim ve arka planda çalışan uygulamalardan wifi ile kiesi durmayı zorlayıp telefona reset attım artık wifi bağlanıyor teşekkür ederim.

rica ederim yardımcı olduysam ne mutlu bana konuya çözüldü etiketi vurursan diğer sorun yaşayan arkadaşlar da yararlanabilir.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.