Wi-Fi slax ise yaramiyor

bwrkfkfkv

Katılımcı Üye
21 Mar 2015
626
0
Uzay
Selamun aleyküm arkadaşlar talyus hocam ile setoninja bin konuları ilgimi çekti kendime Tplink wn722n adaptorunu aldım herşey tamam bu handshake yakaladim 1 gün boyunca bekledim ama sifreyi giren yok modem in wps açığı yok lütfen yardımcı olun adam akalli ders clamaiyorum performans ve prpoje lerin yaklaştı sınavlar filan biraz Tht yı aksattim ama yardımcı olun lutfen

BlackStriker

Kıdemli Üye
7 Kas 2015
2,420
3
UNKNOWN
Selamun aleyküm arkadaşlar talyus hocam ile setoninja bin konuları ilgimi çekti kendime Tplink wn722n adaptorunu aldım herşey tamam bu handshake yakaladim 1 gün boyunca bekledim ama sifreyi giren yok modem in wps açığı yok lütfen yardımcı olun adam akalli ders clamaiyorum performans ve prpoje lerin yaklaştı sınavlar filan biraz Tht yı aksattim ama yardımcı olun lutfen
Cunku İnsanlarımız Bilgili Deyil . Bir Sorun Oldugunda Hemen Wifi Routere Girmesi Gerek ("192.168.1.1") Ama İnsanlarımız Bunun Yerine İnternetsiz Kalmayı,İnternetin Gelmesini Beklemekte Veya Müşteri Hizmetlerini Arıyorlar.Bu Aslında Normal Bir Şey :D

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.