Wifi az çekme sorunu

deadlifeman

Katılımcı Üye
13 Eki 2012
465
0
İSTANBUL
Merhaba benim msi ge72 2qc apache laptopım var laptopın wifisi modemle aynı odada olmama rağmen 2 diş çekiyor yan odadan çekmiyor driverlarınıda sorunsuz yükledim acaba nedeni nedir?
resimag.com/p1/b0012df2de9.pngresimag.com/p1/b0012df2de9.png[/URL]

Drag3x

Katılımcı Üye
18 Nis 2015
308
0
Unknown
1)Modem arayüzüne girmeniz gerekiyor
2)192.168.1.1 veya 192.168.2.1
3)modemlere göre şifreler değişir admin//turktelekom admin//superonline admin//ttnet admin//admin admin//password
4) arayüz'den yan menu'de olsa gerek diye düşünüyorum QbS seçeneği olacak oraya tıklayınız
5) ardından alt menülerde download bant sınırı diye bir yazı olması gerek
6) yazının hemen sonunda sizin gereksinimizi karşılayacak max değerler olur (max.1090) gibi bunu size verilen kriterin alt limitlerindeki hız ayarlamasını kendinize göre ayarlarsınız. İyi forumlar diliyorum.

Bugs Bunny

Uzman üye
29 Tem 2016
1,487
35
MSFVenom
Modemde Bi Sıkıntı olabilir,

Telefonunuzun İnternetini açın onda kaç diş çekiyor bi bakınız eğer onda 5 çekiyor ise

Modeminizde bi sıkıntı var demektir, Müşteri hizmetleri ile görüşebilirsiniz :)

deadlifeman

Katılımcı Üye
13 Eki 2012
465
0
İSTANBUL
Yapabildiniz mi ?
yok hocam yapamadım

Modemde Bi Sıkıntı olabilir,

Telefonunuzun İnternetini açın onda kaç diş çekiyor bi bakınız eğer onda 5 çekiyor ise

Modeminizde bi sıkıntı var demektir, Müşteri hizmetleri ile görüşebilirsiniz :)
valla arkadaşın evine gittiğimdede aynısı oluyor 2 diş çekiyor wifi kartında sıkıntı olsa dicem ozmn hiç çekmez bende anlamadım

Moderatör tarafında düzenlendi:

S9NTX

Özel Üye
19 Ağu 2017
6,386
1,405
Merhaba wifiniz tozlanmis olabilir benimde başıma gelmişti içini açıp hafif nemli bir bezle temizleyin

Eğer işe yaramaz ise müşteri hizmetleri ile konuşun sorunu anlatın ekip veya oradan yönlendirme yaparlar

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.