WİFİ HACK %100 Kesinlikle

beraa2

Üye
10 Ağu 2012
168
0
UNKNOWN
Yanlız VİDEO'DA FARKLI YAPMIŞ VİDEO'DA BSSID Yazmş senin verdğin kodda BSSID yok dostum nasıl olcak öyle ?

beraa2

Üye
10 Ağu 2012
168
0
UNKNOWN
Dostum normal backTrack 5r3 kurdum ondan sonra MAC ADRESİNİ ÖĞRENİP BİDE DUMPPER'DEN WPS ÖĞRENİP backTrack'ta bunu mu yazcaz
reaver -i mon0 -c 11 -b [MAC adres] -p[WPS PIN]-vv

29 Eyl 2012
61
0
Kardeşim bunu yapabilmek için ilk önce uyumlu wirless adoptmrü geerekiyor her adaptör kırmaz o şifreyi air tires in beyaz bi usb adaptörü

54kanarya54

Katılımcı Üye
2 Eyl 2008
901
0
İstanbul
konunun başlığına baktım girdim 2 cümle sonra %100 wifi kırma diye birşey yoktur yazısını okudum aklımdan geçenleri sen düşün.

besir66

Yeni üye
14 Ağu 2009
5
0
"wps locked yes" olan modemlere hala bağlanamıyormuyuz :RpS_crying:
yokmu hiç bir yolu. Modemin tüm bilgileri elimde. wps no, telefon numarası, hatta hizmet no vs. her şeyi biliyorum... şifre dışında :RpS_crying:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.