Wifi Hack ( Yardım Lütfen )

answerr

Yeni üye
8 Haz 2008
32
0
�&#56
Selam Aleyküm arkadaşlar form'da baya bi araştırmama rağmen düzgün bir mobil wifi hack programı veya yöntemi bulamadım. Dumber var oda root istiyor. Telefona rootta atmak istemiyorum garanti kapsamından çıkıyor :trl

ANTROPİ

Adanmış Üye
6 Nis 2016
6,263
148
93
root@kali:~#
Root garanti kapsamından çıkarır olayında korkulacak bişey yok
root atılır ise;
-donanım konusunda garanti geçerlidir kalkmaz
-yazılımsal sorunlarda garantiniz gider
-yazılımsal sorunlarda garanti gitmesi durumu önemsizdir yazılımsal sorunları kendiniz de çözersiniz
-root kaldırılabilir (garantiniz yeniden gelir)
-bir çok arkadaştan biliyorum rootlu cihazı servise verdiler kimse bişey demedi fazla önemli bişey değil zaten
-şifre kırmak için worldlist oluşturup deneyebilirsin

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.