Wifi hack

UNEQUAL

Emektar
4 Şub 2015
4,231
1
64
İstanbul
Hocam bu kadar hazira endeksli olmamak lazim. Oyle bir tusa basiyim butun sifreler rlime gelsin. Nolur biraz calisin emek harcayin. Linux ile kirabilirsin hoş onun da haziri var ama yinede biraz ugrastirir. Kali linux veya backtrack 5r3 ile wifi kirmayi arastirin.
Iyi forumlar

@Pala

Katılımcı Üye
16 Tem 2013
684
6
Haydan
emek harcamadan kolay kolay teş tuşla tüm wifileri kırabilmek o kadar da kolay değil kardeşim. imkansız diğe bişey yok ama benim önerim backtrack 5

Whisqer

Yeni üye
23 Mar 2015
45
0
emek harcamadan kolay kolay teş tuşla tüm wifileri kırabilmek o kadar da kolay değil kardeşim. imkansız diğe bişey yok ama benim önerim backtrack 5

:D kardeşim adam wifi kırıcıyımı yapsın neyin emeğinden bahsediyorsun ? black-king wifi kırıcı sorunsuz kırıyor şifreleri ama o da sitedeki olay yüzünden kaldırırdı. suanda backtrak harici kırma programı yok ( bilindik )

01classique06

Uzman üye
1 Şub 2015
1,302
0
Her wifi kırabilen bir programa hiç rastlamadım ama kali linux ile daha başarılı bir sonuç çıkartırsın.

:D kardeşim adam wifi kırıcıyımı yapsın neyin emeğinden bahsediyorsun ? black-king wifi kırıcı sorunsuz kırıyor şifreleri ama o da sitedeki olay yüzünden kaldırırdı. suanda backtrak harici kırma programı yok ( bilindik )

bende wifi kırıcı arıyorum forumda :D backtrak ile nasıl kırıcam?

Whisqer

Yeni üye
23 Mar 2015
45
0
kardeşim, sen bu işlere yeni başlarken biz bu işlerden geliyorduk :) suanda tht nin hepsinin modemine erişip modem banı atabilecek birisidir black-king :) tabi boyle şerefsizliği yapacak biriside değil o sen merak etme ;) herkes black olamaz.
Ayrıca programa virüs koymadı sadece tht yi engelledi

Moderatör tarafında düzenlendi:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.