Wifi hackledim ama...?

Sxrax

Katılımcı Üye
30 Kas 2010
382
0
Arrkadaşlar öncelikle 2 tane sorum var çok uzatmadan başlıyorum

1.Sorum:Ben wifi kırdım ama bu ağın kotalı olup olmadığını nerden anlarım?

2.Sorum:Ben wifiyi kırdım ama bu adam şifreyi tekrar değiştirise geri nasıl kırıcım yani işlem uzun sürüyor :D Backdoor falan açabilir miyim?

S4N4LB3L4

Yeni üye
25 Haz 2013
35
0
1.cevap: kardeş onu öğrenmen için kullanıcı adıyla şifreyi ttnetin bi sitesi vardı kota sorguluyodun ordan öğrenebilirsin.
2.cevap:Şifreyi değiştirirse pek yapacağın bişey yok heralde :)

comcom01

Yeni üye
30 Ocak 2013
8
0
Kardeşim wifi hack artık çocuk oyuncağı gibi bişe bunun için tavsiyem backtrack 5 R3 kullanman adam senin için her şeyi yapmış ayrıca çok kısa sürüyor kırman.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.