Wifi hackleme durumunda oluşabilecek sorunlar - YARDIM

HeWLeTT

Yeni üye
4 Haz 2013
45
0
Merhabalar,

Komşunun wifisini hackleyeceğim fakat bağlantıyı anlayabilirler diye düşünüyorum yani benim bağlandığımı anlarlar ,bunu nasıl engelleyebilirim acaba + karşı komşunun modem arayüzüne erişebiliyorum bu + bir avantaj olabilir diye düşünüyorum yardımlarınızı bekliyorum :RpS_unsure:

xxcepkoxx

Üye
27 May 2013
167
0
ara yüze gir şifre önünde her modem de öylemi bilmiyom ama bizde öyle üstelik şöyle bişe var sen arayüz girmk için modeme bağlnman lazım bunun için 2 yol var kablo- wifi kabloluysa şifreye gerek yok

wifi ise wifiden modeme bağlanman için şifre lazım ama sen arayüze giriyom diyon arayüze wifiden girmen için zaten şifreyi bilmen geerkiyor

sen ara yuze nasıl girdiğini soylesene bi

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.