wifi ile ilgili

aressz

Yeni üye
10 Şub 2022
20
2
ilk önce konuyu yanlış yere açtıysam kusura bakmayın konuya gelecek olursak, ben bağlı olduğum ağdaki diğer bilgisayarlara sızmak istiyorum bunu nasıl yapabilirim

not: linux felan hiç bilmiyorum

Nostral

Üye
22 Ağu 2021
201
49
ilk önce konuyu yanlış yere açtıysam kusura bakmayın konuya gelecek olursak, ben bağlı olduğum ağdaki diğer bilgisayarlara sızmak istiyorum bunu nasıl yapabilirim

aynı ağda olman sadece kurbanın gönderdiği ve aldığı paketlerini dinlemeni sağlar, bundan öteye gidemezsin, cihaza sızmak aynı ağda olmakla olmuyor, sadece exploit yada trojan ile sızabilirsin.

Wixstra

Katılımcı Üye
10 Mar 2021
311
183
Google

aynı ağda olduğun kişilerin aldığı ve gönderdiği paketleri ala bilirsin, cihaza sızmak için Sosyal Mühendislik exploit ve ya trojan(Rat, Truva Atı) ile sıza bilirsin.
iyi formlar dilerim.

Daeky

Uzman üye
16 Nis 2022
1,143
966
23
BJK
(Man In the Middle – MITM) Saldırısıyla User Ve Wifi Kaynak Bağlantı Köprüsünü Kilitler Bağlantı Köprüsü Attackera Geçer Bu Doğrultuda Kurban Kişiye Kaynak Aracılığı ile Network Üzerinden İndirdiği Dosyalara Zararlı Yazılım Entekre Edilir Bu Şekilde Erişim Oranı Artmış Olur / Ayrıca Evil Twin Attackta Bir Başka Wifi Saldırı Yöntemlerindendir Bu Saldırıda Attacker Kurban Kişiye Hedef Network Adında Fake Bir Ağ Oluşturur Bu Ağa Kurban Yönlendiririr Kurban Ağa Bağlandığında Attackera Özel Erişim Yetkisi Gelir Tabi Bu Aldatma DS Saldırısı Aracılığı İle Gerçekleşmekte .

BekKam

Üye
26 Şub 2021
163
74
Ötüken ovası

bunun için önce bir kursa başlamanız gerekiyor youtube ve udemy gibi uygulamalardan ulaşabilirsiniz. eğer 150 tl gibi bir para ayırabilirseniz udemyde en çok satan kurslara bir bakın derim. bunun dışında tht forumunda bununla ilgili içerikler var ama yapmanız gereken şey kabaca kali linux kurup birkaç tool indirdikten sonra github üzerinden bir trojen virüsü bulmak ve ağdaki kullanıcılara bunu yutturmaktır. bu arada bunun bir suç teşkil ettiğini unutmayın ve yakalanmamaya dikkat edin.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.