Çözüldü wifi iyi çekmiyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

1cahil

Üye
9 Mar 2016
64
0
daha doğrusu modemin yanında olmama rağmen 1 nokta eksik ayrıca arada gidip geliyor.
bu ağa bağlanılamıyor hatası alıyorunm. bazende bir nokta çekiyor, çekim gücü değişiyor sürekli.

driver booster indirdim driverları güncelledim. cihazım windows 7 yüklü
bütün cevaplar için teşekkür ederim sıkıntı modemde değil diğer bilgisayarlar bağlanıyor
birde sanırım driverlar çaışıyor internet varken, ses gitti ses gelincede internet.

Moderatör tarafında düzenlendi:

sevban035

Katılımcı Üye
18 Tem 2012
686
12
kaf
Wifi genişletici kullan, iyi sinyal için temiz yüksek alan olması gerek,kabloları kontrol et, müşteri hizmetleri ara,kürdan ile res at modeme, normal resle, panelden ayarları kontrol et, kablo ile bağlan.

Son düzenleme:

albayturk

Üye
9 Eyl 2015
116
0
daha doğrusu modemin yanında olmama rağmen 1 nokta eksik ayrıca arada gidip geliyor.
bu ağa bağlanılamıyor hatası alıyorunm. bazende bir nokta çekiyor, çekim gücü değişiyor sürekli.

driver booster indirdim driverları güncelledim. cihazım windows 7 yüklü

Başıma gelen olaya gore yorum yapayim Hata Modemde Reset atarken yahut kablolariyla oynarken Cihaz içerisinde ki röleler ile kaplı Wifi Sinyal verici tel yerinden çıkmış. Ben cihazı açıp o teli yuvasına yerlestirmistim ve olumlu sonuç aldim evin heryerinden çekiyordu ve kopma problemi bir daha asla yaşamadım.

Not: basima gelen olay neticesinde soyledim illaki boyle bir sey vardir demiyorum. Ben cihazı açarken yeni bir modem alabileceğim garanti olduğu için açıp tamir etmeye çalıştım. Sonuç olumlu oldu karar senin Hata başka yerlerdende kaynaklanıyor olabilir.

Aspect's

Uzman üye
15 Mar 2017
1,170
19
Ankara
Merhaba değerli üyemiz.
Cihazınız modemin yanında ise Ethernet Kablosu ile bağlantı yapınız. Wi-Fi'ya pek ihtiyaç duymayın modem yanınızda ise.

1cahil

Üye
9 Mar 2016
64
0
arkadaşlar ilginizden dolayı teşekkür ederim
sorunumu halletim
şu şekilde yaptım öncelikle windows 10 home idi pro yaptım
driverları bidaha kurdum (driverlar çakışıyor olabilir)
wifi kartını çekip geri taktım
hangisi işe yaradı bilmiyorum fakat sorun hal oldu.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.